Середа, 25 Вересеня 2013
18:36:52

Чернівецька податкова попереджає про "перевертнів"

Протягом 2012 р. зафіксовано 15 таких випадків,  за якими порушено 5 кримінальних справ.    У поточному році   шахрайські дії  активізувались.  Всі вони відбуваються  за певною схемою.
 
На мобільний телефон посадової особи суб'єкта господарської діяльності телефонує громадянин, який звертається нібито від імені керівника підрозділу податкової служби або за його дорученням (найчастіше начальника або заступника начальника податкової інспекції) із проханням надати гроші у борг (на потребу працівників податкової служби; щодо надання фінансової допомоги для прийому перевіряючих з Міндоходів України тощо) або вимагає кошти за не проведення перевірки фінансової діяльності підприємства. Діють такі особи через посередника, у більшості випадків -водія, який не обізнаний у тому, що відбувається, та виконує функцію отримання і передачі грошей.
 
Чернівецька податкова просить підприємців бути уважними та в разі підозр зателефонувати на гарячу лінію, адже є набагато кращи способы вложения денег ніж віддавти їх шахраям.
 
Розміри витребуваних грошей становлять від 5 тисяч до 25 тисяч гривень. Майже у жодному випадку підприємець або посадова особа СГД не відмовила у наданні «допомоги» для «керівників» підрозділів Міндоходів. Це не перший випадок протягом останнього часу. Подібні ситуації трапляються  регулярно, та через старх підприємців дуже часто не є висвітленими, а злочинці залишаються не покараними та продовжують займатись злочинною діяльністю.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше