Вівторок, 3 September 2013
04:22:06

Михайлішин нагородив чернівецьких підприємців

Напередодні Дня підприємця секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин вручив підприємцям міста почесні грамоти виконавчого комітету міськради та цінні подарунки за вагомий внесок у розвиток економіки Чернівців.
 
«Підприємництво – це основа структурного реформування економіки та соціального розвитку суспільства, яке динамічно зростає і розвивається як в кількісному, так і в якісному відношенні, є джерелом створення нових робочих місць та наповнення доходної частини міського бюджету, – зазначив керманич міста. – Упродовж останніх років підприємництво не тільки зберігає досягнуті позиції, але й посилює свій вплив на формування загальних соціально-економічних показників в різних галузях господарського комплексу міста, є важливим чинником підвищення конкурентоспроможності виробництва, зміцнення позицій українського товаровиробника на внутрішньому і світовому ринках.
 
За останні роки суттєво змінився зовнішній вигляд міста, побудовано багато сучасних об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг. Продукція багатьох підприємств малого та середнього бізнесу Чернівців добре відома далеко за межами нашої області. Зусилля міської влади спрямоване на сприяння суб’єктам підприємництва у запровадженні та веденні власного бізнесу, удосконалення ресурсної та інформаційної підтримки, регуляторних процесів, спрощення процедури реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності, видачі їм документів дозвільного характеру та наданні адміністративних послуг, розширення сучасної мережі об’єктів інфраструктури, пошуку нових форм фінансової та матеріально-технічної підтримки, створення нових робочих місць тощо.
 
На вирішення потреб малого бізнесу спрямовані заходи з реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Чернівцях на 2013-2014 роки. Представники малого і середнього бізнесу активно долучаються до вирішення найважливіших питань економічного розвитку міста. За це їм велика вдячність».
 
Для довідки:
У Чернівцях працюють 38,1 тис. суб’єктів малого і середнього бізнесу, з них 29,7 тис. фізичних осіб – підприємців. До роботи у сфері малого бізнесу залучено майже 83,0 тисячі найманих працівників. Обсяг реалізованої продукції (товарів, послуг) малими та середніми підприємствами міста досягнув 9,5 млрд. грн., що становить 30,6 % від загального обсягу реалізації продукції суб’єктами господарської діяльності.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Залишити коментар

за допомогою соціальних мереж, або анонімно

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше

Реклама: |