Середа, 25 Вересеня 2013
21:07:04

Чернівці презентували свою туристичну привабливість у Києві (фото)

img 0035Три дні поспіль з 27 по 29 березня на території київського Міжнародного виставкового центру проходила ХІХ виставка UITT’2013: «Україна – Подорожі та туризм».


Туристичний потенціал нашого міста та Буковини на виставці представляли фахівці Чернівецької міської ради, облдержадміністрації, туристичні фірми «Садниста», «Європа плюс», «Десадмі», підприємства туристичної інфраструктури: гірськолижний комплекс «Мигово», готельно-ресторанний комплекс «Георг Палац» та «Преміум» і готель «Магнат».

Відвідувачі мали змогу познайомитись з Чернівцями не тільки завдяки поліграфічній продукції (буклети, путівники, флаєри, мапи) а й відеоматеріалам про Чернівці з оновленими туристично-екскурсійними маршрутами, що дало змогу надати корисну інформацію і зацікавити таємницями старого міста. Для презентації були використані деякі фото з сайту http://foto-report.info/uchimsya-fotografii/oglavlenie.html.

Туристична првабливість краю, її підвищення, є одним з основних завдань міської влади. Взіьмемо доприкладу місто Львів, де туризм дуже дорбре розвинено, в центрі міста стоять автомати з підказками для туристів. Подібну практику думають запровадити і в Чернівцях, вже є перші напрацювання з автоматами для туристів, та ніормаційними стендами.

Родзинкою презентації Чернівців стали дівчата в етнічному одязі, які впродовж усіх днів виставки презентували Чернівці, як гостинне місто зі своєю унікальною історією, культурою та туристичними можливостями.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше