Середа, 25 Вересеня 2013
22:00:16

Михайлішин дав прес-конферецію на телебаченні

dsc042814 березня секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин звітував перед городянами у прямому ефірі телеканалу «Чернівці», глядацька аудиторія якого складає понад мільйон чоловік. У діалозі з представниками місцевих мас-медіа та чернівчанами керманич міста розповів про нагальні проблеми, здобутки міста у 2012 році та плани на 2013 рік.
 
«Цей рік був нелегким, проте нам вдалося зробити багато важливих і корисних справ для чернівчан, – зауважив Віталій Михайлішин. – Насамперед хочу відзначити, що ми закінчили рік без боргів по заробітній платі, ми вчасно виплатили зарплату освітянам, медичному персоналу, працівникам комунальних підприємств міста, розрахувались за спожиті комунальні послуги та енергоносії. Минулоріч ми визначили освіту і медичну галузь пріоритетними напрямки розвитку Чернівців. Сьогодні ми вже маємо перші конкретні здобутки у цьому напрямку.»

Окрім того, секретар Чернівецької міської ради торкнувся тем соціального захисту, інфраструктури міста, фізичної культури та спорту, а також політики. Прес-конференція виявилася настільки жвавою, що тривала майже дві години.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше