gototopgototop

Новини партнерів

В центрі Чернівців грандіозні "розкопки", міняють водопровід (фото)

dsc0340Капітальний ремонт вул. Б. Хмельницького, якій стартував саме сьогодні, розпочався з реконструкції зовнішніх мереж водопостачання.


Проконтролювати хід робіт, та переконатися в якості, на місце розкопок завітав секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин.
«Всі вулиці, що зараз робляться в місті, мають робитись на роки, в цьому і полягає суть капітального ремонту, адже місто не може кожен рік витрачати гроші на відновлення одних і тих самих доріг, – зазначив очільник міста, – саме тому ми розпочинаємо з повної заміни водопровідних мереж. На черзі реконструкція газових та електромереж. Це досить масштабні роботи, яки пов’язані з деякими незручностями, в першу чергу для мешканців, але це тимчасові незручності заради постійного комфорту. Служби обіцяють якомога швидше проводити всі перепідключення. Я, в свою чергу, буду особисто контролювати проведення робіт».
Щоби замінити близько 800 метрів водопроводу, вулицю розділили на дві дільниці – від вул. Ю. Гагаріна до вул. М. Горького, і від вул. М. Горького до вул. Університетської. У роботі активно беруть участь «Чернівці-водоканал» та підрядчик – ПП «ГРЕЙП 2002».
Водопровід по вулиці Б. Хмельницького побудовано 30 років тому. Від того часу капітальний ремонт не здійснювався жодного разу і його ресурс вичерпано. Старі сталеві труби буде замінено на поліетиленові. Їхня загальна довжина складе понад 2000 погонних метрів.
Водоканал обіцяє зробити всі перепідключення протягом кількох наступних днів, а до того моменту всі мешканці будуть забезпечені водою, яку будуть підвозити цистерни водоканалу.

dsc0372.jpg dsc0340.jpg dsc0386.jpg dsc0408.jpg dsc0418.jpg dsc0421.jpg dsc0432.jpg


Поділитись новиною з друзями:

Коментарі

  • Поки що коментарів немає, Ваш коментар буде першим.

  Залишити коментар

  Гість
  Вівторок, серпня 14, 2012
  0 символів

  Нові підприємства в каталозі

  1. Чернівецька Юнацька Бібліотека
      Адреса: вул. Головна, 14
      Телефон: (0372) 525322
  2. Чернівецька Обласна Універсальна Наукова Бібліотека Ім. Михайла Івасюка
      Адреса: вул. Ольги Кобилянської, 47
      Телефон: (0372) 522733, 0958632397
  3. Чернівецька Обласна Бібліотека Для Дітей
      Адреса: вул. Шевченка, 29
      Телефон: (0372) 526041
  4. Централізована Бібліотечна Система М. Чернівці
      Адреса: вул. Головна, 162
      Телефон: (0372) 42421
  5. Обласна Науково-медична Бібліотека
      Адреса: вул. Вірменська, 14
      Телефон: (0372) 527488, (0372) 524433
  Перейти в каталог

  В кінотеатрах міста:

  Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
  • В какую секцию отправить детей после школы

   В какую секцию отправить детей после школы

   Каждые родителе переживают за своих чад, хотят чтобы они выросли крепкими, здоровыми и готовыми к взрослой жизни. Школа дает только базовые навыки, кроме того, остальную часть дня, дети ходят в…

  Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
  • Як правильно вибрати планшет для роботи

   Як правильно вибрати планшет для роботи

   Інформаційні технології все сильніше входять в наше життя,те що здавалось нам раніше за межами фантастики, сьогодні звичайна річ, яка є майжу у кожної дитини. Сьогодні батьки купують мобільнийтелефон своєму чаду…

  Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
  • Как провести отпуск?

   Как и где провести отпуск? Об этом задумывается любой человек хотя бы единожды в год. Кто-то хочет тишины и уединения с природой, кому-то интересен активный отдых. Кто-то выбирает автобусные туры,…

  Додати підприємство в Головний Каталог Підприємств БуковиниСтати другом Головного Чернівецького Порталу на FacebookПовідомити новинуНаписати у свій блог