25/11/2009
Банер
Новорічна ялинка у Чернівцях засвітиться на Миколая
10:12 19 лист..
Урочисте відкриття новорічних ялинок у Чернівцях цього року відбудеться 19 грудня, а загалом цикл новорічно-різдвяних свят триватиме до 20 січня, – повідомили сьогодні, 19 листопада,  у прес-службі міської ради.

Доставку та монтаж новорічних ялинок на Соборній площі, а також у Центральному парку культури і відпочинку ім. Т.Шевченка та парку ім. Ю.Федьковича Тресту зеленого господарства доручено забезпечити до 15 грудня.

Святкові новорічні ялинки буде також відкрито у всіх трьох районах міста. На час новорічно-різдвяних свят площі, вулиці, сквери та парки буде святково оформлено та освітлено. Закладам торгівлі і сфери послуг рекомендовано завершити святкове оформлення вітрин до 16 грудня. Будівля міської Ратуші буде святково прикрашена до 17 грудня.

Суб’єктам господарювання, які розташовані на площах Філармонії та Турецької криниці, запропоновано організувати святкове прикрашання площ та проведення культурно-мистецьких заходів.

У період новорічно-різдвяних свят на Соборній площі щодня відбуватимуться культурно-масові та фізкультурно-оздоровчі заходи за участю аматорських колективів та окремих виконавців, різноманітні вікторини та конкурси, а у новорічну ніч з 1 години ночі до 6 години ранку триватиме святкова дискотека.


За матеріалами: ЗІК

 
Матеріали по темі :

» 1-10 січня в Україні будуть вихідними

Кабінет міністрів рекомендував керівникам підприємств, установ і організацій України із 5-денним робочим тижнем перенести кілька...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Redtram