Посадовці вимагали хабаря у перевізника

Прокуратура Чернівецької області завершила перевірку, спрямовану на викриття хабарництва та корупції на підприємствах державної форми власності і в органах державного контролю у сфері транспорту.  За її наслідками зареєстровано два кримінальні провадження, а також внесено 6 подань.
 
Зокрема, прокуратурою області зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.368 (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми, вчинене за попередньою змовою групою осіб чи поєднане з вимаганням неправомірної вигоди) КК України. Встановлено, що четверо службових осіб органів державної влади та управління, діючи умисно, в особистих інтересах, з метою незаконного збагачення, використовуючи надану їм владу та службове становище вимагали від буковинця неправомірну вигоду за сприяння у позитивному вирішенні питання щодо погодження відповідної документації та надання ряду дозволів на розміщення спеціальних конструкцій зовнішньої реклами вздовж автомобільних доріг. Досудове розслідування здійснює прокуратура Чернівецької області.
 
Проведеною прокуратурою Чернівецької області перевіркою в Управлінні ДАІ УМВС України в Чернівецькій області встановлено, що окремі службові особи допускають порушення при видачі дозвільних документів, зокрема, на встановлення та використання спеціальних світлових і звукових сигнальних пристроїв, супроводу великогабаритного та великовагового транспортного засобу патрульним автомобілем Державтоінспекції чи автомобілем прикриття. За наслідками перевірки на ці та інші порушення прокуратурою внесено подання.
 
Окрім того, Чернівецькою прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері упродовж поточного року складено 3 протоколи про вчинення адміністративних корупційних правопорушень.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN Login990 

людей читають наші новини на facebook

Стати другом і читати новини    

Нове в каталозі

Меблі індивідуального...
Назва: Меблі індивідуального дизайну
Адреса: Червоноармійська,33
Авіакаси Кий Авіа
Назва: Авіакаси Кий Авіа
Адреса: Головна 128
Официальный сайт...
Назва: Официальный сайт Красноармейска Донецкой области
Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Детальніше