Увага!Оголошено конкур на вакантну посаду директора міського департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин . Детальніше

В Чернівцях викладач погорів на хабарі

Повідомлення від обласної прокуратури. У Чернівцях затримали викладача, котрий вимагав 1000 доларів за вступ. З якого саме вузу хабарник – у прокуратурі не кажуть. 

Єдине, що відомо на даний момент – донедавна він виконував обов’язки декана одного з факультетів. Зловиживаючи своїм службовим становищем, викладач вимагав тисячу доларів від абітурієнта, котрий хотів безпроблемно стати студентом даного вузу. Під час отримання хабара викладача затримали слідчі прокуратури спільно із працівниками УДСБЕЗ обласного МВС. Наразі триває досудове слідство.

У післяобідню пору офіційний коментар надали і в міліції. Зокрема, там розповіли, що хабар викладач вимагав у дівчини, котра хотіла вступити на факультет цього вузу.

Олег СТЕПЕНЮК, заступник начальника УДСБЕЗ УМВС області: «Студентка хотіла вступити, але вступна кампанія вже завершилася і вона пізно звернулася. Тому надавалася їй гарантія вступити заднім числом, але за певний хабар».

З одного порушення одразу ж до іншого вирішив вдатися в.о. декана факультету. Ціна питання – 1000 доларів. Коли ж цю суму йому принесли та передали в руки у одному зі службових кабінетів, за справу взялися правоохоронці. В якому саме вузі працював хабарник – не кажуть ані в міліції, ані в прокуратурі.

Олег СТЕПЕНЮК: «Даний заклад не перший раз потрапляє у наше поле зору. Триває слідство і ми поки що не можемо назвати цей вуз. Лише коли буде рішення суду, тоді все стане ясно».

Затриманий викладач наразі перебуває в ІТТ. Свою вину він визнав. Якщо її ще доведе суд, хабарник може сісти за грати на 12 років. Щоправда, мінімальний термін статті, за якою його обвинувачують, складає 7 років. Дівчина ж і надалі планує вступити до цього вузу, але для цього їй доведеться зачекати вже до наступної вступної кампанії через рік.

Олександр ХМЕЛЬ. Телеканал "Чернівці".

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>
Joomla SEF URLs by Artio

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Меблі індивідуального...
Назва: Меблі індивідуального дизайну
Адреса: Червоноармійська,33
Авіакаси Кий Авіа
Назва: Авіакаси Кий Авіа
Адреса: Головна 128
Официальный сайт...
Назва: Официальный сайт Красноармейска Донецкой области
Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Детальніше