Наука та IT

Amazon планує розробку власної ігрової консолі

Компанію Amazon запідозрили у розробці власної ігрової консолі на базі Android. Про те, що найбільший книжковий магазин веде розробку подібного пристрою, повідомив Game Informer з посиланням на близькі до компанії джерела. Офіційного анонсу приставки поки не було.

Детальніше...

Перше фото нового флагмана HTC

Останній раз про HTC One Max, який повинен стати першим смартпедом і топовим комунікатором тайванської компанії, ми чули вже кілька тижнів тому, але відсутність інформації про пристрій в цей час тепер скомпенсованого появою в мережі його перших фотографій, а також більш докладного списку ключових специфікацій гаджета . До слова, він, як ви самі можете переконатися по знімку нижче, буде дуже схожий на інші смартфони і тієї ж лінійки, HTC One і HTC One Mini.

Детальніше...

В США інтернет став популярніший за телебачення

рендеринг онлайнУкраїні ще до цього далеко, але в США цього року люди стали проводити більше часу в інтернеті, ніж перед екраном телевізора. Про це повідомляє дослідницька компанія eMarketer.

Детальніше...

Moto X нарешті побачив світ

Почалися продажі смартфона Moto X від компанії Motorola. Раніше цей апарат анонсувався як смартфон з голосовим управлінням, однак від підкреслення цієї особливості в підсумку відмовилися.  Акцент компанія зробила на персоніфікацію Moto X. На нього можна встановити безліч змінних панелей різної текстури та кольору.

Детальніше...

Янукович зібрався підняти на поверхню підлотку, що затонула на Чорному морі

На Україні збираються підняти з дна Чорного моря радянський підводний човен «Щ-216», затонулу в роки Великої Вітчизняної війни. Про це повідомляє прес-служба президента  Віктора Януковича.

Детальніше...

В середині супутника Сатурна знайшли океан

Астрономи отримали нові аргументи на користь теорії підлідного океану на супутнику Сатурна Енцеладі. 

Детальніше...

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase