В США інтернет став популярніший за телебачення

рендеринг онлайнУкраїні ще до цього далеко, але в США цього року люди стали проводити більше часу в інтернеті, ніж перед екраном телевізора. Про це повідомляє дослідницька компанія eMarketer.
 
Згідно з її інформацією, американці старше 18 років проводять в Мережі в середньому 5 годин 9 хвилин на день, а біля телевізора - 4 години 31 хвилину. Рік тому громадяни США сиділи в інтернеті на 16%, а перед телевізором - на 2,5% довше.
 
Сильно зріс також час, який американці проводять за мобільними пристроями: вони стали користуватися смартфонами і планшетами в півтора рази більше, ніж минулого року, тобто 2 години  21 хвилину. Для порівняння: за стаціонарними комп'ютерами і ноутбуками користувачі з США проводять 2 години 19 хвилин і 36 хвилин знаходяться в Мережі, заходячи туди з інших пристроїв.
 
Втім, великі рекламодавці все одно воліють витрачати гроші на телевізійну рекламу. За прогнозами eMarketer, цього року на телерекламу буде витрачено 205 000 000 000 доларів, а на онлайнову - у два рази менше. Прогнозується однак, що ринок мобільної реклами зросте цього року на 80%. До речі, хоча американці віддають інтернету перевагу перед ТБ, новини вони все одно частіше дізнаються за допомогою телебачення, і вже потім звертаються до мережі.
 

Поділитись новиною в соціальних мережах:
{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN Login1009 

людей читають наші новини на facebook

Стати другом і читати новини