Moto X нарешті побачив світ

Почалися продажі смартфона Moto X від компанії Motorola. Раніше цей апарат анонсувався як смартфон з голосовим управлінням, однак від підкреслення цієї особливості в підсумку відмовилися.  Акцент компанія зробила на персоніфікацію Moto X. На нього можна встановити безліч змінних панелей різної текстури та кольору.
 
Раніше Moto X описувався як телефон, який постійно очікує голосових команд власника. Повідомлялося , що у відповідь на фразу «Окей Google Now» смартфон запустить спеціальний додаток-помічник, яке також зможе реагувати на голосові команди користувачів.
 
У доцільності голосового управління перед виходом нового апарату засумнівалися багато критики. Оглядач ZD Net, наприклад, помітив , що більшість людей, що використовують смартвон, роблять це в транспорті, на роботі та в інших місцях, де віддавати команди телефону вголос попросту незручно.
 
Вартість апарату становить 199 доларів США і більшість інтернет-видань описали його як порівняно недорогий смартфон з можливістю персоніфікації за рахунок підбору змінних панелей.,а також додаткових аксесуарів,таких як в телефоні Fly, бампер для FLY IQ440 Energie цього виробника став просто легендою.Крім того, пристрій володіє ще однією особливістю - при його переміщенні (вийманні з кишені або знятті зі столу) на екран відразу ж виводиться поточний час, а також інформація про нові повідомлення.
 
Основою смартфона виступає чіпсет Qualcomm MSM8960Pro Snapdragon, який працює з двоядерним процесором Krait (тактова частота 1,7 гігагерца) і графічним процесором Adreno 320 с четирьма ядрами. З точки зору апаратного забезпечення Moto X примітний тим, що крім основного і графічного процесора оснащений спеціалізованими обчислювальними модулями. Вони повинні прискорювати роботу по розпізнаванню природної мови і так звані контекстуальні обчислення: всього пристрій несе вісім процесорних ядер різного призначення.
 
Під контекстуальними обчисленнями маються на увазі завдання, які визначаються контекстом ситуації: місцем, де перебуває користувач і навіть його соціальними зв'язками. Передбачається, що при введенні пошукових запитів пристрій використовує інформацію про користувача для уточнення пошуку. У поєднанні з можливістю аналізу голосових команд і природної мови це дозволить смартфону реагувати навіть на такі питання, як «чи потрібна мені сьогодні парасолька?», Відображаючи на екрані прогноз погоди там, куди має намір поїхати користувач.
 
Тим не менш, Motorola вже заявила про те, що поки розробники не отримають доступу до контекстуальних обчислень. Як пише The Wall Street Journal, представник компанії Вільям Мосс заявив про те, що технологія потребує доопрацювання: «Зараз ми сконцентрували сили на тому, щоб надати користувачеві найбільш приємний у використанні пристрій, а розробники третьої сторони можуть отримати доступ потім. Це поки не першочергове завдання ».
 
До числа недоліків апарату деякі критики відносять відсутність слота для карт пам'яті, тому покупцям доведеться обійтися вбудованими 16 гігабайтами пам'яті або 32 гігабайтами в модифікації пристрою, яка коштує на 50 доларів більше. Пристрій став першою розробкою компанії Motorola після придбання фірми корпорацією Google.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN Login994 

людини читають наші новини на facebook

Стати другом і читати новини