Європейські країни наступні в планах терористів — Мануель Вальс

0

За словами прем’єр-міністра Франції Мануеля Вальса, теракти у Франції були задумані та сплановані у Сирії. Глава французького уряду повідомив також про можливі атаки на інші європейські країни.

Атаки «були організовані з Сирії, задумані та сплановані там», — сказав Вальс вранці у понеділок, 16 листопада, в ефірі французької радіостанції RTL.

За словами Вальса, після цього «Ісламська держава» (ІД) планує атаки в інших європейських країнах. «Ми знаємо, що операції підготовлені не тільки у Франції, а й проти інших європейських країн», — сказав Вальс. При цьому він наголосив: «Тероризм уже ударив та може вдарити в наступні дні або тижні».

Як повідомляє RTL, французьке слідство встановило ім’я організатора терористичних атак в Парижі. Ним є 27-річний бойовик Абдельхамід Абауд — один з найвідоміших катів «Ісламської держави» у Сирії.

За даними французьких правоохоронних органів, саме Абауд керував діями терористів 13 листопада. Як і один з терористів-смертників, Абауд мешкав у брюссельському районі Моленбек-Сен-Жан.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ