gototopgototop

Новини партнерів

Дніпропетровських терористів шукають у Чернівцях серед членів "Свободи"

Політика

zakonВО «Свобода» заявляє, що правоохоронці шукають підозрюваних в організації вибухів у Дніпропетровську серед членів партії.

Як зазначає прес-служба партії, 17 травня буковинські правоохоронці навідалися до помешкання керівника прес-служби Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» Володимира Звенигородського. Свій візит співробітники міліції пояснили необхідністю взяти пояснення щодо того, де свободівець перебував 27 квітня 2012 року.

«Я сподіваюся, що зацікавлення моєю особою з боку правоохоронців викликано формальністю, оскільки свого часу я навчався у військовому навчальному закладі за спеціальністю «сапер». Однак допити інших свободівців, зокрема радника голови партії Андрія Денисенка, дають підстави припустити, що влада свідомо намагається покласти відповідальність за вибухи у Дніпропетровську на націоналістів», - зазначив Звенигородський.
Як зазначив керівник прес-служби Чернівецької обласної організації ВО «Свобода», оскільки він є членом «Свободи», за військовим фахом - сапер, а дружина родом з Дніпропетровської області, можна передбачити, що в його особі «силовики» можуть захотіти побачити «майже ідеального українського бен Ладена».

«Не можу сказати, які наслідки матиме цей візит міліціянтів, тому хочу привселюдно повідомити, що протягом квітня 2012 року не залишав міста Чернівці та жодного відношення до діяльності терористичних організацій чи терористів не маю. У разі необхідності можу надати підтвердження своїх слів», - заявив «свободівець».

Нагадаємо, радника голови Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олега Тягнибока Андрія Денисенка 4 травня допитували в Дніпропетровському обласному управлінні СБУ як свідка у справі вибухів, що сталися в Дніпропетровську 27 квітня цього року.

У день теракту ВО «Свобода» заявила про перші спроби міліції покласти відповідальність за вибухи в Дніпропетровську на опозицію. Зокрема, незадовго після вибухів біля під'їзду будинку, де мешкає радник голови Всеукраїнського об`єднання «Свобода» Андрій Денисенко, працівник міліції спинив його матір і почав розпитувати її про сина, чи живе він за цією адресою тощо.

Пізніше лідер організації «Ніхто, крім нас» Олександр Ковальов заявив, що правоохоронні органи можуть звинуватити в організації вибухів у Дніпропетровську ветеранів-афганців із організації.

Джерело:dniprograd.org

Коментарі  

 
+1 #1 MirBod 06.06.2012 16:04
Влада усіх українців хоче бачити в "одному місці". Чекаю,коли в програмі хоча однієї партії з"являться слова: "Українці - озброєна нація ......."
Цитувати
 

Нові підприємства в каталозі

1. "Авточистота" автомйка
    Адреса: Заводська 19-а
    Телефон: 050-73-5555-7
2. ТОВ "Енерджі авто"
    Адреса: вул.Коломийська, 9-В
    Телефон: 52-95-59, 095-044-6543
3. CH Company
    Адреса: площа Соборна буд.9
    Телефон: +380503746277
4. "CH Company"
    Адреса: площа Соборна 9
    Телефон: +380503746277
5. Приватне підприємство "Санітарія"
    Адреса: Б.Г.Сталінграду, 5
    Телефон: 906-205, 050 43 77 222, 096 50 77 222
Перейти в каталог

В кінотеатрах міста:

Учитель на заміну Учитель на заміну
[ Переглядів:9 ]
Заручники РОКу Заручники РОКу
[ Переглядів:9 ]
Супер Майк Супер Майк
[ Переглядів:9 ]
Авраам Лінкольн: Мисливець на вампірів Авраам Лінкольн: Мисливець на вампірів
[ Переглядів:10 ]
Мистецтво кохати Мистецтво кохати
[ Переглядів:52 ]
Відважна 3D Відважна 3D
[ Переглядів:45 ]
Мадагаскар-3 3D Мадагаскар-3 3D
[ Переглядів:134 ]
Прометей 3D Прометей 3D
[ Переглядів:99 ]
Додати підприємство в Головний Каталог Підприємств БуковиниСтати другом Головного Чернівецького Порталу на FacebookПовідомити новину