Увага!Оголошено конкур на вакантну посаду директора міського департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин . Детальніше

Обрали кращу чернівецьку молоду сім'ю

tokarВже водинадцяте чудове свято, День сім’ї, збирає у затишній залі палацу Академічний молоді чернівецькі подружжя на конкурс «Молода сім’я року».

Цей конкурс організований відділом у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради спільно з Чернівецьким міським центром соціальних служб для сім’ї.

5 активних, творчих молодих пар міста віком до 35 років протягом трьох годин боролися за звання «Молода сім’я – 2012». Ведучими були переможці минулорічного конкурсу молода сім’я Уляна та Василь Хащук.

На початку подружжя продемонстрували відеопрезентації під назвою «Кохання непідвладне часу», які допомогли ближче познайомитись з учасниками. Кожна пара обрала для себе свій власний стиль: романтичний, зворушливий або гумористичний. В другій частині учасники продемонстрували свої творчі таланти. А третій конкурс переніс глядачів у справжній детектив «Переполох у Чернівцях» або «нестандартне розслідування по слідах кохання». В цій театральній постановці брали участь всі пари разом.

В перервах, поки пари готувались до виходу на сцену та поки журі виносило свій вирок, глядачів та вболівальників розважали гурт «Вікторія» та Михайло Грицкан.

І ось найочікуваніша мить – оголошення переможців та нагородження. «Нам важко було визначитись з переможцями, – сказав голова журі Олександр Паскар, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чернівецької міської ради, – всі учасники молоді, талановиті, та закохані, але умови конкурсу вимагають обрати краще подружжя».
 
Врешті-решт переможцями стала пара під № 5 – Лариса та Павло Токар. А пара під № 4 – Людмила та Денис Чук  – перемогли у номінації «Глядацькі симпатії».
Крім того, всі  учасники конкурсу «Молода сім’я – 2012 року» отримали подарунки: від імені секретаря Чернівецької міської ради Віталія Михайлішина -  постільну білизну; від відділу у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради та Чернівецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – набір рушників; натуральні молочні продукти від корисного партнера торгової марки «Молокія»;абонементи на відвідування жіночих фітнес – клубів «Фіт – кьорс»; сертифікати на безкоштовне відвідування боулінгу на 1 годину; річну передплату газети «Версії»; подарунки від  Міжнародної парфумерної косметичної компанії «Л’амбре»; подарунки від торгової марки «Сороконіжка». А ресторани нашого міста влаштували романтичні вечері для всіх учасників конкурсу.
Для довідки:
Склад Журі:
Олександр Євгенович Паскар – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чернівецької міської ради
Члени журі:
Олександр Паскар – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чернівецької міської ради
Галина Марараш – президент жіночого клубу «Успішна чернівчанка», перша віце-пані Чернівців – 2003, пані Поділля Оупен – 2003 та пані Грація – 2003, перлина Ювілір Сервісу – 2003, пані Грація та віце-пані Прикарпаття  – 2005, пані «Десятиріччя» конкурсу «Успішна пані Чернівців 2012», директор фірми «Нью- Тон», голова міської  партії «Удар» Віталія Кличка
Володимир Бешлей – депутат Чернівецької міської ради від партії «Наша Україна»,  переможець конкурсу «Молода сім’я – 2005 »
Лариса Нагорняк – пані «Глядацькі симпатії» конкурсу «Успішна пані Чернівців -2003 », власниця мережі магазинів та ресторанів «Гном»
Ігор Урсуляк – депутат Чернівецької міської ради від партії «Регіонів»
Олег Вікнянський – депутат Чернівецької міської ради всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Ганна Глібка – заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді   та спорту, начальник відділу сім’ї та молоді Чернівецької обласної державної  адміністрації
Олег Андрущак – помічник депутата Чернівецької міської ради Олексія  Редька партії всеукраїнського  об’єднання «Батьківщина»
Наталя Коцур – начальник відділу у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради
Любов Чобан – директор Чернівецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Учасники конкурсу:
1. Барна Оксана  -  вчитель  української мови та літератури навчально – виховного комплексу «Любисток»;
Барна Сергій – музикант ресторану «Камелот»;
Перемогу отримали в номінації «Сімейна гармонія»
2. Басараба Тетяна – юрист,  помічник адвоката;
Басараба Олег  - лікар казкових  посмішок стоматологічної клініки «Євродент»;
Перемогу отримали в номінації «Артистична сім’я»
3. Шпак Марія – практичний психолог вищого професійного училища радіоелектроніки;
Шпак Андрій – майстер виробничого навчання, викладач вищого професійного училища радіоелектроніки;
Перемогу отримали в номінації «Неповторна сім’я»
4. Чук Людмила – незалежний юрист;
Чук Денис  – ведучий карооке в ресторані «Елвіс» комплексу «Гран – Прі»;
Перемогу отримали в номінації «Найромантичніша сім’я»
5. Токар Лариса   -  кандидат політичних наук, асистент кафедри міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
Токар Павло -   завідувач відділу молодіжних та дитячих програм «Радіо Буковини» Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії.
Перемогу отримали в номінації «Родинний талант»
Інформує Головний Чернівецький Портал Сектор інформації та зв’язків з громадськістю

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>
Joomla SEF URLs by Artio

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Меблі індивідуального...
Назва: Меблі індивідуального дизайну
Адреса: Червоноармійська,33
Авіакаси Кий Авіа
Назва: Авіакаси Кий Авіа
Адреса: Головна 128
Официальный сайт...
Назва: Официальный сайт Красноармейска Донецкой области
Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Детальніше