П'ятниця, 21 Червня 2013
08:49:17

Кінотеатр "Чернівці" знову без директора


Директор кінотеатру "Чернівці" Інга Маковецка, яку півроку тому особисто призначив на цю посаду секретар міської ради Віталій Михайлішин, звільнилася за власним бажанням.

 Про це повідомив офіційний сайт газети Молодий буковинець. За кілька років в кінотеатрі звільнилося вже кілька директорів. Епопея зі звільненням передостаннього, нагадаємо, була досить гучною, і, навіть вивела на акції протесту колектив кінотеатру, який вбачав у зміні директора спробу рейдерського захоплення.

Тим часом кінотеатр «Чернівці», опинився в боргах, оскільки розрахуватися за обладнання, яке було взято у лізинг на понад мільйон гривень, нічим. На одній із останніх сесій міської ради було вирішено, що борги підприємства по лізингу в сумі близько двохсот тисяч гривень, покриють за рахунок тимчасової допомоги з Калинівського ринку, яку наприкінці року треба буде повернути. В телефонній розмові з нами Інга Маковецька делікатно назвала причиною свого звільнення сімейні обставини.

golovne.net/images/stories/biznes

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше