П'ятниця, 20 Вересеня 2013
13:25:51

В Чернівцях дитина осліпла чере питарди

Внаслідок небезпечної забави хлопець тимчасово лишився зору. Новорічні петарди з яких 14ти річний юнак виймав порох та майстрував так звані бомбочки взірвались не вчасно, саме тоді, коли хлопець вирішив перевірити чи вони спрацювали.

 Взимку Валентин з друзями купляв петарди та витягував з них порох, ось вирішив і зараз, з новорічних залишків зробити саморобні петарди. Коли в папірці у хлопця залишилось трішки пороху захотів зробити саморобну - вона не спрацювала, після цього Валентин засипав порох у пляшку і підпалив папір.

Валентин, постраждалий: «Я відійшов, потім підійшов ближче. Коли дивитися воно тоді таким фонтаном вистрілело в лице».

Хлопець розповідає- медики його запевнили, що зір згодом повернеться, а шкіра відновиться, проте Валентин зарікся – до петард більше лізти не буде.

Батькам слід дуже уважно обирати іграшки їх для дітей, навіть ящо це не петарди, адже це здоров'я вашої дитини. ТОму обираючи детские игрушки интернет магазин може стати хорошим варіантом купити якісну іграшку по ціні меншій ніж в магазинах Чернівців.

Валерій Шуленін, завідувач офтальмологічного: «Петарда это очень опасное орудие развлечения, очень опасное на ряду с пистолетами. Но, поскольку оно доступно, к сожалению имеют доступ все, продоется без разрешения, без ознакомления. Случай, о котором мы имеем место, это эксклюзивный случай в чем эксклюзивность – во первых не сезон».

В офтальмологічному відділенні обласної лікарні розповіли, що щороку до них потрапляє трішки більше 10 пацієнтів з травмами завданими петардами. 
Дарья Товпіч. Телеканал "Чернівці".

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Залишити коментар Анонімно, або за допомогою соціальних мереж

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше