Розробка та просування сайтів

Папієв провів особистий прийом громадян (фото)


Нравится

dsc 0084 3У першу середу місяця, 6 березня, голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв провів особистий прийом громадян.

Так, протягом дня до керівника крайової виконавчої влади звернулось 63 мешканці області. Зокрема, клопотання буковинців стосувалися надання матеріальної допомоги та допомоги на лікування, житлових питань, пенсійного забезпечення, працевлаштування, охорони здоров’я та земельних відносин.Найбільше звернень було від чернівчан та жителів Новоселицького, Глибоцького та Сторожинецького районів.

Окрім цього, мешканці області звертаються до голови обласної державної адміністрації Михайла Папієва за допомогою «губернаторського мобільного» телефону, який був оприлюднений у квітні 2012 року. Станом на 6 березня з початку року на нього надійшов 101 дзвінок. Переважна більшість питань, з якими буковинці зверталися до керівника крайової виконавчої влади, оперативно вирішувалась у робочому порядку. За рештою дзвінків, питання яких потребували додаткового вивчення, заведено контрольно-реєстраційні картки та надані доручення відповідним підрозділам й установам надати відповіді заявникам з порушених ними питань.

Загалом особисто до голови облдержадміністрації Михайла Папієва з початку року на особистих прийомах та по мобільному зв’язку, включаючи колективні звернення громадян, звернулося 198 громадян. Найчастіше буковинці порушують питання соціального захисту, надання матеріальної допомоги на лікування та вирішення невідкладних соціально-побутових проблем, житлово-комунального господарства, покращення житлових умов та перерахунку надбавок до пенсії.

Щодо усіх проблемних питань, які були підняті під час особистого прийому громадян, Михайло Папієв дав доручення профільним структурним підрозділам облдержадміністрації та керівникам райдержадміністрацій оперативно їх вирішити. Всі звернення громадян знаходяться на особистому контролі керівника виконавчої влади краю до остаточного їх врегулювання й вирішення.

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginЯк вам новий дизайн

Нове в каталозі

Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Юридична компанія "ЮВОС"
Назва: Юридична компанія "ЮВОС"
Адреса: Проспект Незалежності 127Б
Світ Доріг. Туристична...
Назва: Світ Доріг. Туристична агенція
Адреса: Університетська,11
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ...
Назва: ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬК...
Адреса: вул. Нагірна, 7
Rent Car Chernivtsi
Назва: Rent Car Chernivtsi
Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
Детальніше