gototopgototop

Ткачук каже: "Давай, допобачення"

Кандидат по 201-му мажоритарному округу (м. Чернівці) Віталій Ткачук каже «ДАВАЙ, ДО ПОБАЧЕННЯ!» скруті, безгрошів’ю, великому миту на ввіз автомобілів, малим пенсіям та завищеним тарифам на житлово-комунальні платежі. У Вас мала пенсія чи заробітна плата, а платити за комунальні платежі доводиться багато? Скажіть цій ситуації: «ДАВАЙ, ДО ПОБАЧЕННЯ!»

ДАВАЙ, ДО ПОБАЧЕННЯ!

ДАВАЙ, ДО ПОБАЧЕННЯ!

Ви молода сім’я, а досі живете з батькам, оскільки не можете накопичити грошей на власне житло? Скажіть цій ситуації: «ДАВАЙ, ДО ПОБАЧЕННЯ!»

Ви хочете жити у європейському місті, єдиному місті в Україні, де немає гарячого водопостачання, у місті, де через увімкнені бойлери люди зайвий раз не вмикають телевізор, аби не перевищити лімітів на світло? Скажемо таку стану речей «ДАВАЙ, ДО ПОБАЧЕННЯ!»

Ваші батьки допомогли Вам здобути вищу освіту, а Вам для того, щоб влаштуватись на роботу потрібно дати хабара? Скажіть цій ситуації: «ДАВАЙ, ДО ПОБАЧЕННЯ!»

Ви порядний лікар, педагог чи працівник ДАІ і Ви не берете хабарі. Втім, люди, що оточують вас думають інакше? Скажіть таким стереотипам «ДАВАЙ, ДО ПОБАЧЕННЯ!»

Ви не можете придбати собі автомобіль, адже Вашої зарплатні ледь вистачає на проживання? І Ви не хочете їздити на зруйнованій автівці радянської епохи, адже за ці кошти європейці можуть купувати собі нормальні машини? Скажемо миту на ввіз автомобілів: «ДАВАЙ, ДО ПОБАЧЕННЯ!»

Ви хочете жити у чистому місті? Ви хочете, щоб завтрашній день приносив Вам впевненість та хороший настрій. Скажіть брехні та лицемірству: «ДАВАЙ, ДО ПОБАЧЕННЯ!»

Попрощавшись із минулим ми спільно збудуємо міцне та надійне майбутнє у місті, де нам жити!!!

Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo
Оберіть мову сайту: English Romanian Russian Ukrainian

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Нові підприємства в каталозі

1. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
2. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
3. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
4. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
5. Електронік.com.ua
    Адреса: вул. Ентузіастів, 2Ж
    Телефон: (0372) 585-0750,50-6850533
Перейти в каталог

В кінотеатрах міста:


  • Переваги металевих броньованих дверей

    Переваги металевих броньованих дверей

    Незважаючи на те що сучасне життя диктує свої умови, любителі натуральних матеріалів, і особливо дерева, вибираючи вхідні двері , звичайно ж, виберуть дерев'яні. А ті люди, які люблять все найсучасніше,…

  • Судова тяганина між Apple і Samsung набирає обертів

    Судова тяганина між Apple і Samsung набирає обертів

    У патентному протистоянні Samsung і Apple поки немає ніяких ознак прагнення сторін до врегулювання конфлікту. Більш того, перелік взаємних претензій продовжує розширюватися, поповнюючись новими позиціями.

Я вже їду!!!