gototopgototop
Завтра,6 лютого, в Чернівцях протягом усього дня небо було вкрите хмарами. Без опадів.Температура повітря від 0 до +5
 Зараз актуально:  Де в Чернівцях зробити якісний сайт?

Останні спортивні новини

В Чернівцях пройшов чемпіонат з боксу (відео)2-3 лютого у Чернівцях відбувся чемпіонат області з боксу. У ньому взяли участь 9 команд, 24 пари боксерів з різних клубів області. Ці змагання є черговим етапом відбору спортсменів на чемпіонат України.- Зараз Україну поділили на 4 зони. На цьому чемпіонаті області ми обираємо хлопчиків для регіональних, себто зональних змагань. Вікові категорії - 1999, 2000 рік. Вагова категорія від 34 до 75 кг. 21 лютого з’їдуться хлопчики західного регіону – із Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Хмельницької областей. Після цих регіональних змагань у нас в квітні з 22 по 28 буде чемпіонат України серед школярів. На ці змагання ми хочемо відправити двох хлопців, які відзначилися на чемпіонаті області, які варті того, щоб виступити і показати клас боксу Чернівецької області, - розповідає президент обласної федерації боксу Віталій Бєляєв.Пише видання Від і до.

У Чернівцях відбувся чемпіонат області з боксу

- Якщо говорити про загальний рівень обласних змагань, то я як завжди, хотів би краще. Тому що у нас зараз є дійсно хороші тренери, до нас повернувся тренер Олег Никодимович Малованюк, який зараз став старшим тренером України по школярах. Завдяки таким професіоналам рівень нашого боксу стане краще, - додає Віталій Бєляєв.

Разом з тим є певні проблеми із підготовкою юних спортсменів до змагань.

- У всьому має бути якась закономірність. А багато тренерів хочуть, щоб хлопчик відразу читав, не знаючи абетки. Але ж спочатку треба навчити його елементарному, а потім вже випускати в ринг. У нас же часом люди цього не хочуть, й відразу ж пускають спортсменів на серйозні змагання, де через непідготовленість бійця, виникають проблеми. Недопустимо, щоб тренери таке робили, адже це велика відповідальність. Якщо хлопчик готовий вийти на змагання, його треба допускати, але якщо ні, то краще утриматися. Я впевнений, що мій підхід правильний, - пояснює В. Бєляєв. - Для будь-якого грамотного тренера важливо виростити та зберегти боксера, щоб він був правильно підкований. А ось якщо зараз школяра кидати на серйозні бої, то можуть бути проблеми. Тут все залежить від класу тренера. Яким буде тренер, таким буде й бокс. Зараз я прагну до того, щоб тренер займав своє місце, а не сидів на зарплаті як це іноді буває.

Переможці:

Гайдук Б. (Шипинці)
Мойсюк О. (Шипинці)
Ящук Д. ("Колізей")
Гожда О. (Вижниця)
Дорош М. ("Спартак")
Кізюк Р. (ДЮСШ)
Гуцкал О. ("Спартак")
Цимбалюк А. (ДЮСШ)
Скрипник Ю. (Шипинці)
Іванов В. (ДЮСШ)
Армуков О. ("Варяг")
Семенюк В. ("Олімпія")


Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo
reklamabuk

В кінотеатрах міста:Нові підприємства в каталозі

1. Медичний Центр «Моя сім’я»
    Адреса: Рівенська, 5
    Телефон: 90-80-70,0951296643
2. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
3. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
4. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
5. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
Перейти в каталог
  • Samsung та LG вирішили врегулювати конфлікт без суду

    Samsung та LG вирішили врегулювати конфлікт без суду

    Samsung і LG вирішили самостійно, без залучення судових органів, завершити патентний конфлікт, що супроводжувався взаємними звинуваченнями в порушенні авторських прав. Конфлікт розпочався з обвинувачень у незаконному використанні OLED-технологій, після чого…