Сили АТО відбили дві спроби бойовиків прорватися в тил

0

Минулої доби, 16 липня, бойовики близько 60 разів вели обстріли українських військ, з яких понад 40 були скоєні з 18:00 до опівночі.

Про це прес-служба штабу АТО повідомляє на сторінці в Facebook.

За цей час терористи 23 рази використовували заборонену мінськими домовленостями зброю.

Бойовики продовжують вести обстріл мирних населених пунктів. Так, Авдіївку обстріляли з 152-мм артилерії і танка. Під обстріл з 120-мм мінометів потрапило село Опитне.

Під час обстрілів позицій сил АТО терористи 4 рази застосували 152-х та 122-мм артилерію, близько 20 разів — 120-мм міномети, а також танки.

Неодноразово під обстріли потрапили оборонні рубежі українських сил в районах Орехового, Опитного, Новотошківського, Авдіївки. Піски обстрілювали запальними мінами з 120-мм мінометів.

Також українські військові двічі успішно зупинили прорив у тил диверсійно-розвідувальних груп — поблизу Старого Айдара і в районі Авдіївки. Українські сили змусили терористів відступити.

З опівночі до 6 ранку 17 липня бойовики продовжили вести \» турбуючий\» вогонь по силам АТО. Обстріли велися в районі Пісок, Щастя, Станиці Луганської, Широкино. З 00:10 бойовики обстріляли українські позиції з 120-мм мінометів поблизу Хіміка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ