Увага!Оголошено конкур на вакантну посаду директора міського департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин . Детальніше

Два населені пункти Буковини стали кращими в Україні

Два населені пункти Буковини стали переможцями щорічного всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку»За повідомленням прес-служби Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, два населені пункти Чернівецької області стали переможцями щорічного всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку».

Так, у номінації «Місто найкращого благоустрою з населенням до 50 тис. мешканців» почесне друге місце у м. Сторожинець, а у номінації «Село найкращого благоустрою» третє місце посів населений пункт Великий Кучурів на Сторожинеччині. Це призове місце жителі Великого Кучурова розділили із мешканцями сіл Музиківка Білозерського району Херсонської області та Дубові Гряди Сахновщинського району на Харківщині.

Довідка. Підсумки конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» затверджені розпорядженням Кабінету Міністрів України. За звання кращих змагалися 71 населений пункт у 6 категоріях залежно від кількості мешканців. Головним критерієм відбору був комунальний благоустрій населеного пункту, а саме, відремонтованість житлового фонду, утримання доріг, шляхопроводів, належне водопостачання та водовідведення. Переможці отримали перехідні кубки Кабінету Міністрів України та дипломи.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>
Joomla SEF URLs by Artio

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Меблі індивідуального...
Назва: Меблі індивідуального дизайну
Адреса: Червоноармійська,33
Авіакаси Кий Авіа
Назва: Авіакаси Кий Авіа
Адреса: Головна 128
Официальный сайт...
Назва: Официальный сайт Красноармейска Донецкой области
Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Детальніше