Понеділок, 30 Вересеня 2013
14:02:25

Галиць стверджує, що показник зростання зарплатні на Буковині найвищий в Україні

galucjНа Буковині відновилась тенденція випереджаючого зростання середньомісячної заробітної плати порівняно з показниками по Україні.
На цьому наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Георгій Галиць під час нинішнього засідання колегії. Так, середньомісячна заробітна плата у січні-березні цього року становила 2 тис. 112 грн. (по Україні 2 тис. 813 грн.), що на 20,5% більше, ніж у січні-березні 2011 року. Причому темп її зростання був на 2,8 відсоткових пункта вищим, ніж по Україні (на 17,7%). Георгій Галиць повідомив, що темп зростання реальної заробітної плати з урахуванням росту споживчих цін перевищив середньоукраїнський показник на 4,4 відсоткових пункта і становив 19,1% (по Україні – 14,7%). За темпом зростання середньомісячної заробітної плати та індексом реальної заробітної плати область знаходиться на 1 місці серед інших регіонів України.
За його словами, оперативні дані засвідчують, що загальна сума заборгованості із заробітної плати – найменша серед регіонів України і на 1 травня становить 206,1 тис. грн. - це на 14,2% менше, ніж на початок року. Борги залишились тільки на двох економічно активних підприємствах Чернівців. 

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

RizVN Login