Увага!Оголошено конкур на вакантну посаду директора міського департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин . Детальніше

Кращий проект пам'ятника загиблим буковинським міліціянтам оберуть на конкурсі

mvsЗгідно рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 22.06.2010 року № 406/11 «Про встановлення пам’ятника на честь загиблих правоохоронців Буковини», Управлінням МВС України в Чернівецькій області з 01 квітня 2012 року по 01 жовтня 2012 року проводиться конкурс на кращий проект пам’ятника загиблим правоохоронцям Буковини.
З більш детальним порядком проведення конкурсу Ви можете ознайомитись в положенні яке додається.
 
 
ПОЛОЖЕННЯ
про проведення конкурсу на кращий проект пам`ятника
на честь загиблих правоохоронців Буковини
 
1. Загальні положення
 
1.1. Цей конкурс проводиться в рамках Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.1999 року №2137, постанови Кабінету Міністрів України від 08.09.2004 року №1181, наказу Державного комітету України з будівництва та архітектури від 30.11.2004 №231/806, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.12.2004 за №1588/10187, рішення Чернівецької міської ради від 22.06.2010 №406/11, рішення загальних зборів УМВС України в Чернівецької області від 28.05.2010 року №1.
1.2. Це Положення регламентує порядок проведення конкурсу на кращий проект пам`ятника на честь загиблих правоохоронців Буковини в місті Чернівцях (надалі – Конкурс).
1.3. Конкурс є відкритим і проводиться без обмеження кількості учасників, професійний рівень яких відповідає вимогам, встановлених умовами конкурсу. Конкурс проводиться з одного туру.
1.4. Предметом Конкурсу є встановлення пам`ятника у парку культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка в місті Чернівцях.
 
2. Мета та завдання Конкурсу
 
2.1. Метою проведення Конкурсу є визначення кращого проекту пам’ятника з числа поданих згідно з умовами Конкурсу, присудження його автору заохочувальної премії, використання  цього проекту для подальшого впровадження заходів Проекту.
2.2. Основним завданням Конкурсу є втілення проектних пропозицій для увіковічення пам`яті загиблих правоохоронців Буковини.
3. Умови проведення Конкурсу
 
3.1. Організатором проведення Конкурсу є управління МВС України в Чернівецькій області.
3.2. Організатор конкурсу несе відповідальність за дотримання умов конкурсу перед його учасниками, які виконали у встановлені терміни і в повному обсязі умови та програму конкурсу, а також забезпечує зберігання конкурсних проектів у період проведення конкурсу та протягом місяця після публікації його підсумків.
3.3. Учасниками Конкурсу можуть бути окремі фахівці або авторські колективи, які підтверджують професійну спроможність виконати конкурсний проект і у разі необхідності подальшу роботу над його реалізацією.
3.4. Учасниками конкурсу не можуть бути члени журі, відповідальний секретар конкурсу, їхні близькі родичі, особи, які готували конкурсну документацію, а також особи, які безпосередньо пов'язані з членами журі виконанням трудових обов'язків.
Організатор конкурсу несе відповідальність за дотримання умов конкурсу перед його учасниками, які виконали у встановлені терміни і в повному обсязі умови та програму конкурсу, а також забезпечує зберігання конкурсних проектів у період проведення конкурсу та протягом місяця після публікації його підсумків.
3.5. Матеріали проектів подаються на конкурс анонімно під девізом у формі шестизначного числа. Інформація про автора проекту (ПІБ, юридична адреса учасника, ксерокопія паспорту, ідентифікаційного коду, свідоцтва підприємницької діяльності) подається в запечатаному конверті з таким же девізом.
3.6. Склад розробки: генплан в М 1:500, ескізний проект на планшетах розмірами 1,0 м х 0,8 м, пояснювальна записка з електронною версією.
 
4.Організаційне забезпечення Конкурсу
 
4.1. Організатор конкурсу:
- практичну реалізацію заходів, пов'язаних з проведенням конкурсу, здійснює самостійно або на договірних засадах доручає її іншій особі;
- організовує проведення Конкурсу та оцінки проектів журі конкурсу;
- затверджує журі конкурсу та призначає відповідального секретаря конкурсу;
- розміщує оголошення про проведення конкурсу;

Джерело: cv.mvs.gov.ua

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>
Joomla SEF URLs by Artio

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Меблі індивідуального...
Назва: Меблі індивідуального дизайну
Адреса: Червоноармійська,33
Авіакаси Кий Авіа
Назва: Авіакаси Кий Авіа
Адреса: Головна 128
Официальный сайт...
Назва: Официальный сайт Красноармейска Донецкой области
Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Детальніше