Увага!5 грудня, у зв’язку із ремонтними роботами, від електропостачання будуть відключені житлові будинки та ОГД по вул. Генічеській, Смотрицькій, Таджицькій, Пархоменка з провулками та Гречаного.

Лісівники підрахували кількість диких тварин на Буковині

Підприємствами Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства проведено облік диких тварин, які мешкають у підпорядкованих їм мисливських угіддях.
 Як показують дані обліку, тут у 2013 році нараховано 32 зубри,які є справжньою окрасою Буковини. Шлях цих тварини на Буковині пройшли доволі тернистий, від полювання на них і до того щої завозили до нас навіть з за океану.Тепер вони успішно розмножуються на території області. 593 олені, 1668 козуль, 774 кабани, близько 1 тис. зайців, понад 100 лисиць, 12 вовків, 186 борсуків, 57 рисей, 19 ведмедів та 90 сірих куріпок.
 
Деякі види тварин, що живуть на Буковині представляють цінність для легкої промисловості. Наприклад за допомогою них отримують качественные изделия из шерсти, при цьому тварина практично не страждає. Вироби з шерсті чудово зігрівають у зимку та є екологічно чистими, хоча і потребують додатковго догляду у порівнянні з синтетичними.
 
Про це журналістів Головного Чернівецького Порталу повідомили в прес-службі ЧОУЛМГ.
 
У цілому по Чернівецькому  обласному управлінню на охорону  та відтворення диких тварин було витрачено 224,2 тис. грн. Для розведення та утримання диких тварин у напіввільних умовах існує 6 вольєрів загальною площею 115 га. Охорону державного мисливського фонду підприємств Чернівецького ОУЛМГ та проведення заходів для його примноження здійснюють 56 працівників, зокрема 9 мисливствознавців та 40 єгерів.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Меблі індивідуального...
Назва: Меблі індивідуального дизайну
Адреса: Червоноармійська,33
Авіакаси Кий Авіа
Назва: Авіакаси Кий Авіа
Адреса: Головна 128
Официальный сайт...
Назва: Официальный сайт Красноармейска Донецкой области
Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Детальніше