Понеділок, 9 Вересеня 2013
08:39:27

На Буковині п'яну жінку знімали з 30-метрової висоти

Більше години правоохоронцям у Новоселиці довелося проводити переговори із п’яною дівчиною, котра вилізла на прожекторну вежу.

 Подія сталася неподалік залізничного вокзалу. Коли про неї очевидці повідомили рятувальників та міліцію, на місце виїхали навіть швидка та вишка з РЕМу. Дівчина погрожувала стрибнути з вежі. Поки з нею розмовляли правоохоронці, рятувальники внизу розстелили спец подушку. Деякий час їм довелося із нею бігати навколо вежі, бо винуватиця події ходила всередині конструкції по колу. Зрештою, дівчину зняли. 

Андрій МАМАВКО, начальник Новоселицького РВ УДСНС області: «Обв’язану рятувальним паском дівчину спільними зусиллями зняли. Нею виявилась жителька Тарасівців, 1993 року народження. Дівчина належить до не надто благополучної сім’ї. В похід на вежу вона пустилась у дуже нетверезому стані.Зясувалося, вона посварилася вдома з матірю та вирішила вчинити суїцид – стрибнути з цієї вежі».

Коли про наміри доньки стрибнути з висоти повідомили матір, та відмовилася прийти на місце і вмовити дівчину злізти з вежі. Сказала,що вона не хоче ані бачити, ані чути нічого по свою доньку – розповіли в управлінні.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Залишити коментар

за допомогою соціальних мереж, або анонімно

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше

Реклама: |