Четвер, 1 August 2013
08:44:20

На Буковині тривають дорожні бунти


Дорожні бунти на Буковині тривають. Цього разу народний гнів охопив жителів села Задубрівка Заставнівського району. Збунтовані люди перекрили дорогу з вимогою негайно її відремонтувати. До задубрівчан одразу ж приїхав голова райдержадміністрації Василь Копчук. Місцеві жителі вимагали в нього посприяти ремонту траси в селі. На що чиновник відповів, що немає таких повноважень. Обласний же автодор та Служба автомобільних доріг такі повноваження мають та обіцяють виправити ситуацію в якомога стислі терміни.

Подібні претензії мешканці Задубрівки адресують не лише місцевим чиновникам, але всім комунальним службам, які не змогли забезпечити якісний ремонт дороги на ділянці "Чернівці - Заставна". Обурені люди, стомившись чекати численних обіцянок вийшли на центральну вулицю села та перекрили рух транспорту вимагаючи негайного ремонту дороги.

-        "Ми перекрили дорогу, бо кожного дня маємо їхати в село. Це неможливо. Яма на ямі".

-        "Тому що дороги не робляться, кожного дня нам треба добиратися на роботу, диски гнуться, ходова ламається".

Заручниками кількагодинного блокування дороги виявилися водії та пасажири міжміських автобусів. Водій Юрій Михайлюк, однак, людей підтримує. Каже - терпіти бездіяльність влади та дорожників вже стає неможливо.

Юрій Михайлюк, водій автобуса: "Та чого ж їх (людей) засуджувати? Ви що не бачите, що тут твориться? Це шкода тих автобусів. Неможливо. Це добу відробляєш, ніби на полігоні якімось. Я підтримую. Люди праві".

Знизують плечима і чиновники з району. Твердять - дорога на балансі служби автодоріг. До того ж, районна влада неодноразово зверталася вище з проханням привести цю ділянку траси до ладу.

Василь Копчук, голова Заставнівської РДА: "Для того, щоб зробити дорогу цю, частково, потрібно 19 млн, якщо зробити її повністю, треба біля 30 млн. Таких коштів ні в нас, ні в області немає".

Керівник Служби автодоріг Ігор Гах переконаний, що перекриттям дороги проблему не вирішити. Чиновник запевняє - дорожні служби області готові та хочуть працювати. Відремонтувати ж ділянку траси на Заставнівщині дорожникам завадили проблеми з фінансуванням.

Ігор Гах, начальник Служби автомобільних доріг області: "Ми почнемо завтра роботу. Але, знову ж таки не через те, що люди там перекрили дорогу. Вона і так в нас йшла по черговості. Ми мали планово заходити туди. Я думаю, що ну, сказати, наскільки швидко, я думаю, що за два тижні ми там приведемо в порядок всю дорогу".

Наразі, дорогу в Задубрівці люди розблокували. Однак попередили, якщо за два тижні помітних результатів не буде - зберуться знову і цього разу обіцянками влада не відбудеться.

Олександр Коркоіл. Телеканал "Чернівці".

golovne.net/images/stories/biznes

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше