Неділя, 7 July 2013
11:01:47

В Чернівцях почнуть боротьбу з корупцією


Незабаром у Чернівцях працюватиме антикорупційне бюро - філіал нещодавно створеної всеукраїнської організації з аналогічною назвою. Завдання перед собою тут ставлять амбіційні - зменшення рівня корупції в судах, правоохоронних органах, органах місцевого самоврядування та державної влади. Також тут планують проводити широку роз'яснювальну роботу з населенням, аби виховувати антикорупційну правосвідомість громадян.

Організацію щойно створено, а тому і офіс виглядає не дуже заповненим. Але керівництво антикорупційного бюро сподівається, що невдовзі тут буде чимало цікавих і резонансних розслідувань.

Валерій Руснак, начальник Чернівецького управління ГО "Антикорупційне бюро": "Ми надіємося, що небайдужі люди будуть до нас звертатися. В нас буде аналітичний центр, ми будемо відсіювати повідомлення і контролювати подання, які будемо подавати. Будемо слідкувати за їхнім виконанням".

Серед повноважень анттикорупційного бюро - діяльність судів, правоохоронців, чиновників, будь-кого, хто має можливість зложивати своїми повноваженнями або посадою для здобуття особистої вигоди. Статутом організації передбачена співпраця з усіма, хто може посприяти викриттю правопорушників.

Додма, що українські олігархи, дуже часто корупціонери  облюували собі таку нерухомість  як кубические дома в Роттердаме (Голландия), хоча все ж найпопулярнішим залишається Лондон.

Валерій Руснак, начальник Чернівецького управління ГО "Антикорупційне бюро": "Ми будемо співпрацювати з усіма службами, які миають причетність до виявлення корупційних схем. В нашому управління є люди, які будуть об'єднувати нашу діяльність з їхніми органами".

До Чернівецького Антикорупційного Бюро входять колишні офіцери СБУ, МВС, колишні керівники банків, фінансисти та економісти, які добре знають бюджетну галузь. Офіс організації розташований за адресою провулок Складський,1, наразі триває оснащення його усіма необхідними матеріалами: "Протягом кількох днів ось на цій стіні з'явиться адресна табличка "Антикорупційне бюро", а вже з наступного тижня тут розпочнуть офіційний щотижневий прийом громадян по вівторках з 9 до 12 години"

Надія Величко. Телеканал "Чернівці".

golovne.net/images/stories/biznes

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше