На зиму обіцяють засипути вул. Б.Хмельницького

Вулицю Богдана Хмельницького в Чернівцях розкопують вже два роки. Але ще місяць тому влада обіцяла її засипати, але досі цього не зробили. Хоча комунальник і далі запевняють, траншеї на вулиці Богдана Хмельницького на зиму засиплять.
 
Про це пише видання Молодий Буковинець.
 
– Вулицю Богдана Хмельницького почали засипати, – запевняє заступник начальника департамнету ЖКГ Олександр Шумейко. – Річ у тому, що ці роботи мало виконувати підприємство "Чернівцігаз", бо засипають газові мережі. Зрештою вирішили, що так, як "Чернівцігаз" знайшов кошти на заміну мереж та засипку піском, гравієм дорогу підсипемо за рахунок міста.
 
Зараз на розі вулиць Головна – Гагаріна переключають газові мережі. А на самій вулиці прокладка мереж повністю зроблена. Щойно засиплять піском траншеї, почнемо виконувати свою частину робіт. Але чи це буде наступного тижня, чи через два – гарантувати не можу. Все залежить, як оперативно спрацює "Чернівцігаз".
Ми плануємо зробити так, щоби вулицею Богдана Хмельницького взимку можна було проїхати, адже ця вулиця розвантажує центр. 

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Новини партнерів

RizVN Login