Середа, 10 July 2013
07:03:57

Почались роботи зі створення перинатального центру на Буковині


«В Чернівецькій області перинатальний центр повинен запрацювати в 2013 році», - наголосила під час селекторної відео-конференції щодо реалізації проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства» перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова. 
На цій нараді голови облдержадміністрацій та їх заступники доповіли про стан будівництва та оснащення обласних перинатальних центрів, звітували щодо використання виділених для їх будівництва коштів, а також висловили свої пропозиції з питань ефективного виконання запланованого графіку робіт та використання бюджетних коштів.
 
 «У будівництві центру ми дотримуємося наміченого плану і на даний момент завершені тендерні процедури, визначений генпідрядник, усі структурні підрозділи будівлі полового будинку №1 перенесені в інше приміщення, а цього тижня у майбутньому перинатальному центрі розпочались ремонтні роботи», - повідомив заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Темерівський і додав, що з обласного бюджету на ці цілі вже виділено близько 1 млн. гривень, а на наступній сесії обласної ради розглядатиметься питання відповідного співфінансування створення перинатального центру з обласного бюджету. Ірина Акімова наголосила, що Чернівецька область отримає 68 млн. грн. на реалізацію проекту створення перинатального центру. Окрім того, вона зауважила, що темпи будівництва не повинні зашкодити якості робіт, контроль яких здійснює керівництво Національного проекту  «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства».

golovne.net/images/stories/biznes

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше