Субота, 5 Жовтень 2013
08:25:22

Представленого нового прокурора Буковини

Сьогодні, 1 жовтня, працівникам органів прокуратури представили нового прокурора Чернівецької області Павла Павлюка Керівник виконавчої влади краю Михайло Папієв наголосив, що органами прокуратури області, здійснюючи свою діяльність в умовах реформування системи кримінального судочинства, проведено значний обсяг робіт, спрямованої на захист конституційних прав і свобод громадян й зміцнення законності на території Буковини. 
Внаслідок вжитих організаційних заходів, за його словами, вдалось підвищити ефективність у більшості напрямів прокурорсько-слідчої діяльності.
 
«Завдяки скоординованим заходам з боку прокуратури правоохоронними органами області досягнуто зниження рівня злочинності. Буковина посідає друге місце в рейтингу серед областей держави по рівню злочинності в розрахунку на 10 тисяч населення, - зауважив Михайло Папієв. – Постійно вживались і, я впевнений, будуть й надалі вживатися заходи, спрямовані на зміцнення службової та виконавчої дисципліни, попередження порушення прав громадян». Як додав голова обласної державної адміністрації, від діяльності прокурорських підрозділів та від спільної роботи з крайовою владою буде залежати збереження політичної стабільності в регіоні, громадського спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і кожного буковинця від злочинності та беззаконня. «На моє переконання – наші скоординовані та узгоджені дії - це реальні кроки для зміцнення довіри громадян до влади та силових структур, неухильного дотримання їх конституційних прав і свобод, утвердження законності та правопорядку – це не тільки моє доручення і ваше завдання, але і програма Президента України і Уряду України», - наголосив він.
 
Михайло Папієв подякував Петру  Ковалю за професійну роботу та побажав  новопризначеному прокурору Павлу Павлюку успіхів, результативної та плідної праці на Буковині.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше