Суспільство

На Буковині юнак покінчив з життям через кохання

У селі Білоусівка Сокирянського району Чернівецької області 26-річний чоловік повісився через нерозділене кохання.

Детальніше...

Свіжа інформація від Чернівецької міської ради на 3 червня

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання в МіськРЕМ знаходиться 6 одиночних заявок, пов’язаних з відключенням від електропостачання споживачів електроенергії в мережах класу напруги 0,4кВ.

Детальніше...

Свіжа інформація від Чернівецької міської ради на 1 червня

Дах-ІФСИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

Електропостачання: частота струму 50 Гц. На контролі виконання в МіськРЕМ знаходиться 12 одиночних заявок, пов’язаних з відключенням від електропостачання споживачів електроенергії в мережах класу напруги 0,4кВ.

Детальніше...

Папієв дав дорожниками 2 тижні

Сьогодні, 31 травня, на засіданні колегії обласної державної адміністрації керівник виконавчої влади краю Михайло Папієв повідомив, що розуміє емоційні настрої мешканців Кіцманського району, які 29 травня відверто продемонстрували своє невдоволення жахливим станом доріг. «Втім я жодним чином не поділяю з ними тих методів, які вони обрали для донесення дорожникам свого обурення», - зауважив керівник виконавчої влади краю.

Детальніше...

Увага! Штормове попередження!

31 травня вночі в гірських районах Чернівецької області, вдень по всій території області очікується сильний, місцями дуже сильний дощ, гроза, під час грози місцями пориви вітру15-20 м/с, місцями град. Інформацію доведено до чергових районних у місті рад та диспетчерів аварійних служб міста.

В Чернівцях на пожежі врятували людину (відео)

29 травня у Чернівцях по вул. Привокзальній виникла пожежа в двоповерховому житловому будинку. Загорання виникло у кладовому приміщенні під сходовою клітиною на першому поверсі будинку.

Детальніше...

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase