gototopgototop
 Зараз актуально:  Як в Чернівцях отримати якісну питну воду

Останні суспільні новини

В Чернівецькій школі потруїлися діти (відео)

В Чернівецькій гімназії отруїлось 13 дітей

В Чернівецькій гімназії отруїлось 13 дітей

В одній із гімназій Чернівців 13 дітей опинились в лікарні через дизентерію. Але кількість хворих може бути більша - підозрюють лікарі. Адже, найвірогідніше - діти заразились у шкільній їдальні.

 Що там було не так - з'ясовують епідеміологи, повідомляє ТСН. Попри вихідний, у гімназію викликали всіх учнів. Вони здають аналізи і проходять консультації лікарів. Усе заради того, щоби виявити тих, хто не захворів та може бути носієм інфекції. На огляд не з'явилися тринадцять дітей - у них недуга вже проявилася. Зле всім стало напередодні - після уроків. Першокласник Денис Куцюруба навіть потрапив до лікарні після того, як пообідав у школі. У школяра вже встановили діагноз - дизентерія.

Такі самі симптоми і в інших гімназистів, батьки яких звернулися до лікарів. "У решти дітей - у 12, легкий перебіг захворювання, вони лікуються амбулаторно, перебувають під постійним медичним спостереженням", - повідомила головний лікар Чернівецької обласної СЕС Наталія Гопко. Щоби не допустити повторного занесення інфекції, медики вирішили обстежити всіх учнів гімназії. "Заходи, які проводяться спрямовані на виявлення осіб, які мають носійство інфекції з тим, щоб вони також були проліковані і це є надзвичайно важливо для того, щоб в оперативному порядку локалізувати спалах", - повідомляє Наталія Гопко.

Що стало причиною спалаху дизентерії - стане відомо не раніше понеділка, коли отримають результати лабораторних досліджень. Поки що підозрюють - джерело інфекції - у їдальні. Тож, наразі вона не працюватиме. А от гімназію на карантин вирішили ще не закривати.


Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo

Нові підприємства в каталозі

1. Медичний Центр «Моя сім’я»
    Адреса: Рівенська, 5
    Телефон: 90-80-70,0951296643
2. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
3. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
4. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
5. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
Перейти в каталог

В кінотеатрах міста:


  • Як обрати шафу-купе

    Як обрати шафу-купе

    У цій статті ми розповімо вам як вибрати шафу-купе, що взяти до уваги.Ну, почнемо по порядку. шафи купе можуть бути вбудовані і не вбудовані. У чому різниця? вбудована шафа може…

  • У Китаї підготували клон Samsung Galaxy Note II

    У Китаї підготували клон Samsung Galaxy Note II

    Дрібні китайські виробники електроніки продовжують гнути свою забавну лінію, клонуючи найбільш популярні гаджети. І якщо з'являється пристрій, який швидко стає хітом продажів, то випуск його китайської копії - це лише…

Клініка Оксфорд Медікал