П'ятниця, 17 Травня 2013
13:29:21
Розробка та просування сайтів

В Чернівцях гасили "Епіцентр"


Нравится

У Чернівцях горів будівельний гіпермаркет «Епіцентр». Щоправда, пожежа справжньою не була. Рятувальники проводити тактико-спеціальні навчання. Відпрацьовували спільні дії з персоналом, аби при виникненні реальної надзвичайної ситуації вміти правильно скоординувати свої зусилля.

Удосвіта до гіпермаркету будівельних матеріалів з’їхалися пожежні автомобілі. Почали вибігати рятувальники і на ходу розгортати рукави для гасіння вогню. Щоправда,ситуація не була справжньою, а вигаданою - за задумом навчань, через коротке замкнення електропроводки пожежа виникла у відділі «Вироби з дерева». Оскільки там знаходяться стеллажи з горючими матеріалами,одразу ж зявилося сильне задимлення. Загальна площа пожежі склала 80 кв.м. Створилася реальна загроза розповсюдження вогню на сусідні відділи. Адміністрація гіпермаркету вжила заходів щодо евакуації відвідувачів та обслуговуючого персоналу. Також було задіяно системи димовидалення та пожежогасіння.

Використовуючи апарати захисту органів дихання, рятувальники увійшли в приміщення гіпермаркету для проведення пожежної розвідки. Пересвідчившись, що в будівлі немає людей, вогнеборці приступили до ліквідації пожежі. Рятувальники оперативно локалізували пожежу, запобігши подальшому розповсюдженню полум’я.

Василь Бабюк, начальник міського відділу цивільного захисту УДСНС області: «Дані навчання проводилися з метою відпрацювання взаємодії пожежно-рятувальних підрозділів з обслуговуючим персоналом об’єкту та тренування особового складу підрозділів при гасінні пожежі на об'єктах з масовим перебуванням людей».

У підсумку, умовну пожежу вдалося ліквідувати у визначений час.

Олександр Хмель. Телеканал "Чернівці".

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше