В Чернівцях справжні сусідські війни

Справжні сусідські війни розгорнулись в Чернівцях на вулиці Ломоносова. Тут вже роками тривають суперечки, які згодом сусіди почали вирішувати в судах, зокрема одна сторона проти бетонування подвір’я, інша ж запевняє, що без відмосток фундамент будинку почне руйнуватись.

Близько 10-ти років тому мешканці 2-х квартир в окремо стоячому корпусі будинку № 10 по вулиці Ломоносова вирішили забетонувати частину подвір"я. З таким рішенням не погодився їхній сусід,Близько 10-ти років тому мешканці 2-х квартир в окремо стоячому корпусі будинку № 10 по вулиці Ломоносова вирішили забетонувати частину подвір"я. З таким рішенням не погодився їхній сусід, що мешкає в іншому корпусі. І от вже 9 років сусіди судяться через забетоноване подвір’я. Ігор Жуковський, вважає позови безпідставними, і стверджує – бутонуванням намагався впорядкувати територію. Але суд виніс рішення ліквідувати забетоновану площадку. Жуковський площадку ліквідував, але залишив відмостку від фундаменту шириною близько метра. Проте, згідно з рішенням суду і відмостку треба прибрати, що суперечить державним будівельним стандартам. Такі конфлікти непоодинокі , і їх здебільшого можна було уникнути якби люди були більш грамтними, а не купляли депломи вишів на різних популярних ресурсах, типу http://www.diplom-plus.com/

Ігор Жуковський, мешканець квартири №6: « Після винесення рішення суду ми звертались і до суду 1ї інстанції, і до суду апеляційного за роз’ясненням, як саме виконувати це рішення. Ні суд 1ї інстанції, ні апеляційний суд не дали ніяких пояснень і нічого не роз’яснили, справа в тому, що там не так все просто щодо виконання – винести рішення це ще пів справи , а от виконувати його та вішати на виконавчу службу, яка не знає як виконувати і при цьому нічого не пояснювати. В ухвалі прямо написано –відмовити».

Перевірити чи дотримався мешканець квартири №6 вимог суду сьогодні прийшов судовий виконавець разом з експертом. Проте останній відмовився працювати, якщо камери будуть увімкнені: «Минулого разу при огляді створились умови в яких я не хочу працювати, так само і цього разу, я вас навіть не записую, що ви присутні при огляді, т-що я його не хочу проводити, поки ви будете тут».

Ми, не зважаючи на те, що експерт був при виконанні службових обовязків, погодились прибрати свою камеру, проте експерт помітив іншу камеру - спостереження, яка розташована над гаражем позивача і відмовився працювати допоки не переконається в тому, що й вона вимкнена. Пан Жуковський намагався з"ясувати у судового експерта, наскільки логічним є рішення суду про знесення відмостки. Адже Згідно будівельних норм України та як запевнив нас головний архітектор міста Сергій Гомонович відмостка повинна буди біля кожного будинку. ІДо того ж, як розповів нам в телефонній розмові Сергій Степанович, відсутність відмостки може спричинити подальше руйнування будівлі: «Була отмостка, була і тут стара. Це не по темі. По темі. Суд сказав знести все до стіни. Це нормальне рішення? Як я маю обсуджувати рішення суду?. Як експерт, будівля без отмостки має стояти? Не може, але є рішення суду знести, значить знести».

Експерт свою роботу таки відмовився виконувати, оскільки не зміг переконатись в тому, що камера над гаражем вимкнена. У корпусі будинку , де мешкає позивач - лікар-стоматолог- кілька квартир, об"єднаних одними дверима, одним домофоном, одним дзвінком і одним прізвищем на табличці. І цих дверей експерту та судовому виконавцю ніхто не відкрив. Ми також вирішили спробувати поспілкуватись з іншою стороною конфлікту.

Безрезультатно. Ми вже збирали камеру, коли з будинку позивача вийшли і швидко зникли в невідомому напрямку спочатку жінка, а потім чоловік, відтак, вдома таки хтось був, але спілкуватися із експертами та нашою знімальною групою не захотіли. Сусідські війни тривають.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

Поділитись новиною в соціальних мережах:
{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN Login1032 

людини читають наші новини на facebook

Стати другом і читати новини    

Нове в каталозі

Меблі індивідуального...
Назва: Меблі індивідуального дизайну
Адреса: Червоноармійська,33
Авіакаси Кий Авіа
Назва: Авіакаси Кий Авіа
Адреса: Головна 128
Официальный сайт...
Назва: Официальный сайт Красноармейска Донецкой области
Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Детальніше