gototopgototop

Новини партнерів

Влада каже про успішну боротьбу з заметами

radaВідбулося позачергове засідання виконавчого комітету Чернівецької міської ради. «Ми тримаємо ситуацію під контролем, – запевнив присутніх Віталій Михайлович.

– Варто визнати, що у вихідні дні комунальні служби трохи недопрацювали, та за останні дні ми доклали максимум зусиль, аби оперативно розчисти місто від снігу, забезпечити безперебійний рух транспорту та прийнятний температурний режим у лікарнях, школах, дитячих садочках».

За словами директора департаменту житлово-комунального господарства Дмитра Сірмана організовано вивіз снігу за межі міста. До сьомої години ранку центральну частину міста розчищали 6 грейдерів, 2 навантажувачі, 10 автомобілів та 4 трактори. Здійснено 81 один виїзд по вивозу снігу.  Вчора було ліквідовано аварію на водогоні на вул.Гагаріна. Сьогодні, до кінця дня, завершать ремонтні роботи на водогоні по вул.Київській.

Начальник комунального підприємства «МіськШЕП» Віталій Червінській зазначив, що у підприємства у резерві є 80 тон солі, та 500 кубометрів відсіву. Найближчими днями до Чернівців прибудуть 5 вагонів із посипальними матеріалами.

Заступник Чернівецького міського голови Олександр Паскар зауважив, що у всіх освітніх та медичних закладах підтримується необхідний температурний режим.

За словами начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Володимира Самолюка у місті організовані пункти обігріву безхатченків. З першого лютого вони фінансуються за кошти міського бюджету. Завдяки оперативному розгортанню цих пунктів у Чернівцях від обмороження не загинула жодна людина.

Присутні на засіданні голови районних рад, депутати міської ради відзначили, що, незважаючи на несприятливі погодні умови, вперше за останні декілька років всі комунальні служби міста працюють злагоджено, рівень травматизму на вулицях порівняно із минулорічною зимою зменшився на 15%, усі недоліки у роботі мереж тепло та водопостачання оперативно усуваються.

Керівники відповідних структурних підрозділів кожні дві години доповідають Віталію Михайлішину про ситуацію у місті.

Наступного вівторка, на черговому засіданні виконкому, питання роботи комунальних служб в умовах низьких температур буде розглядатися першим.

Сектор інформації та зв’язків з громадськістюЧитай нас

   rssvkontaktebatton

Потрібна допомога кожного!

Останні суспільні новини

В кінотеатрах міста:


Дуже небезпечна штучка Дуже небезпечна штучка
[ Переглядів:4 ]
Подорож 2 Подорож 2
[ Переглядів:1 ]
Закохані в Київ Закохані в Київ
[ Переглядів:2 ]
Щось не так з Кевіном Щось не так з Кевіном
[ Переглядів:2 ]
Зоряні війни. Епізод 1 3 D Зоряні війни. Епізод 1 3 D
[ Переглядів:1 ]
На межі На межі
[ Переглядів:39 ]
Джек і Джил Джек і Джил
[ Переглядів:37 ]
Інший світ – 4 Інший світ – 4
[ Переглядів:74 ]
Ржевський проти Наполеона 3D Ржевський проти Наполеона 3D
[ Переглядів:114 ]

Новини Галузі Здоров'я:


Вівторок, 27 грудня 2011 11:38
Понеділок, 26 грудня 2011 10:00
Понеділок, 26 грудня 2011 08:25
Понеділок, 19 грудня 2011 07:58
Понеділок, 12 грудня 2011 13:54
Вівторок, 08 листопада 2011 14:19

Цікавинки та чудасії: