Де цікаво відпочити і зустріти Новий рік

До Нового року залишилося менше двох тижнів, але через політичні пристрасті багато українців лише зараз замислилися , де будуть відзначати свята .
 У екскурсійний тур по Європі ( а саме цей вид туризму користується найбільшою популярністю серед тих , хто не хоче провести свята біля телевізора ) вже не підеш - візу в такий короткий термін не дадуть. Але залишаються шанси полетіти в теплі країни ( в Єгипет або на Гоа , такі новорічні тури - на другому місці за популярністю ) або , якщо поквапитися , можна ще купити тур до Лапландії . В крайньому випадку є великий вибір пропозицій по Україні , а в самому крайньому - можна зібрати веселу компанію , зняти квартиру в Києві і зустріти Новий рік. Можна навіть не стояти біля плити самому - деякі ресторани пропонують приготувати 10 кг новорічних страв за 1500 грн.
 
Серед бюджетних подорожей виділяються Єгипет , де ціни за рік впали на 20 % і навіть зараз ще можна купити гарячі тури на Новий рік, і Грузія , де можна за невеликі гроші (до 5000 грн) і рік Коня в ресторані зустріти , і на кілька екскурсій з'їздити. Незважаючи на те , що на цьому тижні в Єгипті похолодало до +7 ° С , а в Ізраїлі випав сніг , синоптики обіцяють , що до кінця місяця температура повітря в цих країнах стабілізується до звичних +15-20 ° С. Також не забудьте офрмити страхий поліс, щоб уникнути неприємносте під час подорожі, наприклад тут http://reisburo.com.ua/insurance .
 
Більш доступним став цього року  відпочинок в деяких екзотичних країнах - Таїланді , В'єтнамі , ОАЕ , на Мальдівах. Зробити ці напрямки масовими дозволили прямі перельоти і збільшення кількості чартерних рейсів. Правда , інші напрямки (Шрі -Ланка , Гоа ) при цьому , навпаки , подорожчали на 20-30%. Як пояснив  директор Центру турінформації Володимир Царук , це пов'язано з підвищенням попиту на відпочинок на цих курортах : « Цей напрямок дуже популярний не тільки у нас , але серед росіян і європейців , тому тамтешні готельєри підняли ціни. Відреагували підвищенням і вітчизняні туроператори ».

Поділитись новиною в соціальних мережах:
{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN Login1032 

людини читають наші новини на facebook

Стати другом і читати новини