gototopgototop
На 08:30 Затор на вул.Гагаріна в районі вокзалу. Велика тягнучка на вул.Головній в районі вул.Садової

Буковинська медсестра у п’ятірці найкращих в Україні

Конкурс медсестер

Конкурс медсестер

Найкращі медичні сестри з усіх регіонів України з 4 по 6 жовтня цього року зібралися на Тернопільщині, щоб взяти участь у VІ Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності «Ескулап-професіонал».

З вітальним словом до присутніх звернулися директор ДУ «Центральний методичний кабінет з підготовки молодших спеціалістів» Міністерства охорони здоров’я України Тетяна Чернишенко та президент Асоціації медичних сестер України Галина Івашко.

Привітали учасників також представники місцевої влади та члени журі, серед яких був і директор Новоселицького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету Ілля Єфтемій.
Під час конкурсу всебічно протестували фахові знання учасниць, перевірили їхні професійні навички й оцінили творчі здібності. Обирали найкращих з-поміж 25 учасниць. Першою стала медсестра з Дніпропетровської області, другу сходинку посіла волинянка, третю – одеситка, а п’ятірку замкнула буковинка.

Про шлях до п’ятірки найкращих розповідає медсестра відділення анестезіології, інтенсивної терапії та реанімації Новоселицької ЦРЛ Андріана Кіріл: Отримати гідну позицію було важко. Найбільша перешкода – тести, - зізнається лауреатка. Творчі завдання проблем для мене не склали. Оскільки люблю співати, презентувала на змаганнях пісню про Українські Карпати. Очевидно, саме нею й вразила суддів».

За п’яте місце Андріану Кіріл нагородили дипломом лауреата Всеукраїнських змагань «Ескулап-професіонал» та срібними сережками. Проте вона найбільше радіє новим знайомствам і друзям.
«На змаганнях ми почувалися не суперниками, а як сестри. Підтримували й допомагали одна одній, - відзначила медсестра. - Дружба – це найкращий подарунок, який приніс мені цей конкурс».
Тих, хто зайняв перші три місця, нагородили путівкою на один з туристичних курортів Європи, плазмовим телевізором і грошовою винагородою.

Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні новини галузі здоров'я

Нові підприємства в каталозі

1. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
2. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
3. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
4. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
5. Електронік.com.ua
    Адреса: вул. Ентузіастів, 2Ж
    Телефон: (0372) 585-0750,50-6850533
Перейти в каталог

В кінотеатрах міста:


  • Переваги металевих броньованих дверей

    Переваги металевих броньованих дверей

    Незважаючи на те що сучасне життя диктує свої умови, любителі натуральних матеріалів, і особливо дерева, вибираючи вхідні двері , звичайно ж, виберуть дерев'яні. А ті люди, які люблять все найсучасніше,…

  • Судова тяганина між Apple і Samsung набирає обертів

    Судова тяганина між Apple і Samsung набирає обертів

    У патентному протистоянні Samsung і Apple поки немає ніяких ознак прагнення сторін до врегулювання конфлікту. Більш того, перелік взаємних претензій продовжує розширюватися, поповнюючись новими позиціями.

Я вже їду!!!