gototopgototop

Що робити коли ви не вірите своєму лікарю

Медичні адвокати

Медичні адвокати

Вам відмовляють у медичній допомозі? Вас невірно лікують? Що робити? Нажаль у чучасному світі медицина - це, перш за все бізнес. Не будьте легковірні.

Ваш лікуючий лікар, буде переконувати Вас в необхідності дорогої операції, перш за все переслідує одну єдину мету - дохід. І вже на 2-му, 7-му місці - полегшити Ваші страждання. Будь який медицинский адвокат, що займаються захистом прав пацієнтів, скаже, що аналіз багатьох медичних документів на судових процесах показав, що до 50-70% офіційної інформації, відображеної в медичних документах є абсолютно або частково помилковою, а значить не відображає об'єктивну картину стану здоров'я пацієнта.

Чи не помічали Ви як медичні працівники, лікарі не люблять «свідків» у процесі бесіди з хворим або у процесі проведення медичних процедур, маніпуляцій? Чи випадково це?

Більшість розслідувань по лікарських помилках «спотикається» саме на помилковій інформації, що міститься в медичних картах і історіях хвороби, що приховують медичні помилки. Чому медична документація: медичні карти, історії хвороби втрачаються, спалюються не дивлячись на діючі нормативні інструкції до їх архівного зберігання. Як змусити медиків дотримуватися прав пацієнтів? Як з цим боротися? Якщо медичний адвокат безпосередньо курує весь лікувально-діагностичний процес ризик невірної діагностики (гіпердіагностики ...), невірного лікування, лікарської недбалості а значить і несприятливого для здоров'я (і гаманця) результату зменшиться в рази. Чому? Тому що медичний адвокат - на вашому боці. Що це значить? Це означає, що медичний адвокат контролює дотримання прав пацієнта на якісне виконання всіх лікувально-діагностичних призначень, оптимізує Ваші витрати на лікування, контролює якість (повноту) діагностики, лікування та їх відповідність медичним стандартам.

                                                                                                                                                        rekllogo

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні новини галузі здоров'я

Нові підприємства в каталозі

1. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
2. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
3. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
4. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
5. Електронік.com.ua
    Адреса: вул. Ентузіастів, 2Ж
    Телефон: (0372) 585-0750,50-6850533
Перейти в каталог

В кінотеатрах міста:


  • Оновився моноблок Apple iMac

    Оновився моноблок Apple iMac

    Компанія Apple оголосила про майбутнє надходження в продаж у п'ятницю 30 листопада оновленого моноблока iMac, що оснащується 21,5 "екраном. У цей день новинка з'явиться в інтернет-магазині Apple Online Store, в…

Клініка Оксфорд Медікал