gototopgototop
 Зараз актуально:  Як в Чернівцях отримати якісну питну воду

Останні новини галузі здоров'я

Що таке молочниця?

Гінекологія клініки «ОКСФОРД МЕДІКАЛ» у Чернівцях

Гінекологія клініки «ОКСФОРД МЕДІКАЛ» у Чернівцях

Молочниця (кандидоз) - це запальне захворювання жіночих статевих органів, яке викликається дріжджоподібними грибами Candida albicans. Кожна жінка протягом свого життя стикається з цим захворюванням, - саме тому так важливо знати, як запобігти його виникнення.

Які симптоми молочниці?

Симптоми молочниці - нехарактерні виділення, свербіж, біль при сечовипусканні і статевому акті - виразно сигналізують про те, що є запальний процес. Як відомо, мікрофлора від початку містить гриби, однак у здорової жінки їх кількість контролюють лактобактерії. Якщо корисні мікроорганізми з якоїсь причини знищуються (прийомом антибіотиків, наприклад), розвивається молочниця.

Які причини появи молочниці?

У житті кожної жінки настає час, коли мікрофлора стає особливо сприятливою для зростання кандид. Це період перед місячними, протягом вагітності, в разі зміни гормонального фону. Безсумнівно, існують й інші причини кандидозу: прийом гормональних контрацептивів, ослаблений імунітет, деякі захворювання (наприклад, цукровий діабет), а також недотримання правил гігієни. Використання дезодорованої прокладок і тампонів, вагінальних спреїв і ароматизованої туалетного паперу, - все це створює сприятливе середовище для виникнення молочниці. Рекомендується носити білизну з бавовни, адже синтетичні тканини додають естетики, але не здоров'я.

Як лікувати молочницю?

Без належного лікування, молочниця має схильність переходити в рецидивуючу форму. Вагінальні свічки і креми допоможуть усунути лише симптоми молочниці, зменшити дискомфорт і хворобливі відчуття. Якщо проблема є, необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО звернутися до фахівця.  Клініка «ОКСФОРД МЕДІКАЛ» у місті Чернівці пропонує пройти огляд у досвідчених практикуючих лікарів-гінекологів. Вам не варто побоюватися лікарського огляду - наші фахівці делікатно проконсультують з будь-якого питання. У відділенні гінекології клініки «ОКСФОРД МЕДІКАЛ» використовують сучасне медичне обладнання для якісної діагностики  та ефективного лікування жіночих захворювань. 

Запишіться на консультацію прямо зараз за тел. (0372) 51-01-02.

Акція ГРУДНЯ!* Консультація гінеколога з відеодіагностикою 150,00 грн + КОЖНОМУ в ПОДАРУНОК сертифікат на 50 грн. на косметологічні процедури! *Акція діє до 31.12.12.

 Контактна інформація: Сайт: http://oxford-med.com.ua/ukraine/page.asp?id=12 , м. Чернівці, пр. Незалежності,121 А.   Тел. (0372) 51-01-02 або 050-988-11-56.


                                                                                                                                                        rekllogo

В кінотеатрах міста:Нові підприємства в каталозі

1. Медичний Центр «Моя сім’я»
    Адреса: Рівенська, 5
    Телефон: 90-80-70,0951296643
2. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
3. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
4. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
5. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
Перейти в каталог
  • Бредшоу не вразила прихильників свої гардеробом

    Бредшоу не вразила прихильників свої гардеробом

    По гардеробу Керрі Бредшоу в серіалі і фільмах «Секс у великому місті» вивчали актуальні модні тенденції дівчата у всьому світі. Чи повториться ситуація з нарядами юної Керрі у виконанні Анни-Софії…

Клініка Оксфорд Медікал