gototopgototop

Як працює відеореєстратор

Як працює відеореєстратор

Як працює відеореєстратор

В останнє десятиліття дуже багато корисних пристроїв увійшло в побут автомобілістів: парктронік, круїзконтроля, навігатори, одним з них є відеореєстратор. Основне призначення відеореєстратора - ведення безперервної відеозйомки дорожньої обстановки при русі автомобіля. Ця інформація буває дуже необхідна, коли вирішується питання про те, чи було порушення чи ні, хто винен в ДТП.

Відеореєстратор складається з однієї або декількох відеокамер, запам'ятовуючого пристрою, схеми управління режимами запису, вбудованого акумулятора, зарядного пристрою, пристрою підключення до бортової мережі автомобіля.

Відерегістратори з однією камерою мають ширококутний об'єктив з кутом огляду до ста вісімдесяти градусів. Такий об'єктив дозволяє реєструвати всю обстановку перед автомобілем, але він не дозволяє зробити чіткими дрібні деталі, наприклад номер автомобіля. Для вирішення цієї проблеми встановлюються додаткові камери, з малим кутом огляду, або ж спеціальний відеореєстратор з full HD оптикою .

Відеосигнал, що отримується з камер, обробляється схемою управління записом і в цифровому вигляді записується на пристрій довготривалого зберігання інформації.

Компактні запам'ятовуючі пристрої дозволяють вести безперервний запис тривалістю до одного тижня і більше, далі нова інформація пишеться поверх старої.

Вбудований акумулятор дозволяє вести зйомку деякий час без бортової мережі, наприклад при аварії, коли можливе відключення від мережі.

Зарядний пристрій та пристрій підключення до живлення автомобіля як правило виконано єдиним вузлом. Саме цей пристрій не дає працювати активній антені приймача і викликає перешкоди. Тому перед тим, як купить видеорегистратор важливо з'ясувати у продавця чи буде працювати пристрій поряд антеною.

Останнім часом з'явилися відеореєстратори з GPS навігаторами, такі пристрої дозволяють писати не тільки картинку, але і географічні координати, швидкість і напрямок руху. Таку відеозапис неможливо піддати сумніву.


                                                                                                                                                        rekllogo

Останні ІТ новини

Нові підприємства в каталозі

1. Медичний Центр «Моя сім’я»
    Адреса: Рівенська, 5
    Телефон: 90-80-70,0951296643
2. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
3. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
4. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
5. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
Перейти в каталог
  • Бредшоу не вразила прихильників свої гардеробом

    Бредшоу не вразила прихильників свої гардеробом

    По гардеробу Керрі Бредшоу в серіалі і фільмах «Секс у великому місті» вивчали актуальні модні тенденції дівчата у всьому світі. Чи повториться ситуація з нарядами юної Керрі у виконанні Анни-Софії…

Клініка Оксфорд Медікал