gototopgototop

Google ускладнив пошук порно

Google ускладнив пошук порнокартинок

Google ускладнив пошук порнокартинок

Корпорація Google змінила алгоритм роботи пошуку по зображеннях, ускладнивши попадання у видачу сцен сексуального характеру. Про це 12 грудня повідомляє CNET News.

Зміну алгоритму помітили користувачі колективного сайту Reddit. Вони відзначали, що навіть при відключеній функції "Безпечний пошук" не змогли знайти порнозображення по тих або інших характерним запитам.

У Google виданню пояснили, що не займаються цензуруванням порнозображення у видачі. Але пошукач не хоче показувати користувачам сцени сексуального характеру, якщо ті не шукають їх спеціально. У зв'язку з цим компанія порадила користувачам вводити більш точні запити, якщо результати пошуку здаються їм неоднозначними.

У Google додали, що тепер алгоритм роботи пошуку по картинках став відповідати алгоритму основного пошуковика і пошуку по відео,користувачі якого часто шукають видео приколы смотреть.

Google дозволяє шукати зображення як за ключовими словами, так і за вже існуючими картинкам (їх можна вказати у вигляді посилання або завантажити безпосередньо в пошуковик). При цьому користувач може встановити строгість фільтрації матеріалів для дорослих, а також вибрати ряд інших параметрів, таких як розмір і колір.


Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo

Останні ІТ новини

Нові підприємства в каталозі

1. Медичний Центр «Моя сім’я»
    Адреса: Рівенська, 5
    Телефон: 90-80-70,0951296643
2. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
3. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
4. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
5. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
Перейти в каталог
  • Бредшоу не вразила прихильників свої гардеробом

    Бредшоу не вразила прихильників свої гардеробом

    По гардеробу Керрі Бредшоу в серіалі і фільмах «Секс у великому місті» вивчали актуальні модні тенденції дівчата у всьому світі. Чи повториться ситуація з нарядами юної Керрі у виконанні Анни-Софії…

Клініка Оксфорд Медікал