gototopgototop
На 12:00 Великий затор на вул.Хотинській та вул.Калинівській

Користувачі все частіше обирають планшети замість ноутбуків


IPad mini-хіт на Різдво

IPad mini-хіт на Різдво

Планшетні комп'ютери стають все популярнішими, що дає аналітичному агентству Gartner прогнозувати божевільне зростання продажів цих пристроїв аж до 2016 року. Чи правомірно загадувати на настільки тривалу перспективу - поки не ясно, але сьогодні заперечувати очевидні речі неможливо - покупці з особливою увагою ставляться до планшетних комп'ютерів. Останній звіт компанії PriceGrabber показав, що основна маса споживачів воліє отримати на прийдешні свята в якості подарунка саме планшет, вперше випереджаючи за цим показником ПК.

У цифрах ця ситуація виглядає таким чином: 59% опитаних зізналися, що хотіли б отримати в якості святкового подарунка планшет.

В іншому особливих несподіванок немає. Найбільш затребуваною залишається продукція компанії Apple. 63% респондента віддають перевагу планшетним комп'ютерам iPad 3 або iPad 4, тоді як 24% бажали б дістати новенький апарат iPad mini. Двадцять два відсотки опитаних висловилися за планшетні комп'ютери Samsung Galaxy Note Tab, а ще двадцять - за модель Amazon Kindle Fire HD. Нові пристрої Microsoft Surface поки відстають від головних конкурентів - лише 13% "голосів".Детальніше про нутрощі девайсів можна запитати тут http://www.hardforum.ru/f87/

В якості однієї з причин зростання популярності планшетних комп'ютерів називається не стільки вихід безлічі цікавих моделей, скільки поява в продажі недорогих гаджетів в ціновому діапазоні від $ 200 до $ 300.

Якщо ж розглядати тільки бюджетні моделі планшетних комп'ютерів, то тут лідирує Apple iPad mini - 45% покупців хотіли б придбати саме цей апарат. Головними його плюсами називають: компактність, портативність і невисока вартість. На другому місці розташувався Amazon Kindle Fire HD з 27% "голосів", а на третьому місці відразу два варіанти: Google Nexus 7 і Amazon Kindle Fire.

                                                                                                                                                        rekllogo

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні ІТ новини

Нові підприємства в каталозі

1. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
2. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
3. Електронік.com.ua
    Адреса: вул. Ентузіастів, 2Ж
    Телефон: (0372) 585-0750,50-6850533
4. Оптика Люксор
    Адреса: пл. Соборна, 1
    Телефон: (0372)522410
5. Оптика Люксор
    Адреса: вул. Червоноармійська 71, ТЦ Майдан, 2-й пов.
Перейти в каталог
  • Переваги металевих броньованих дверей

    Переваги металевих броньованих дверей

    Незважаючи на те що сучасне життя диктує свої умови, любителі натуральних матеріалів, і особливо дерева, вибираючи вхідні двері , звичайно ж, виберуть дерев'яні. А ті люди, які люблять все найсучасніше,…

  • Судова тяганина між Apple і Samsung набирає обертів

    Судова тяганина між Apple і Samsung набирає обертів

    У патентному протистоянні Samsung і Apple поки немає ніяких ознак прагнення сторін до врегулювання конфлікту. Більш того, перелік взаємних претензій продовжує розширюватися, поповнюючись новими позиціями.