gototopgototop

Twitter запускає власний відеохостинг з обмеженням в 6 секунд

Сервіс мікроблогів Twitter запустив свій власний відеохостинг Vine. Багато в чому нове творіння компанії нагадує вже існуючі аналоги - YouTube і Vimeo. Втім, є і відмінності, причому значні. Як відомо, розмір повідомлення в Twitter обмежений, а так як Vine - це відеохостинг Twitter, то розмір відеофайлу тут також буде обмежений, причому значно.

Vine дозволяє користувачам завантажувати відеофрагменти, що не перевищують 6 секунд.Звісно, в такому форматі важко розповісти про щось суттєве, скажімо рибалкам поділитись про магазин эхолотов. Таким чином компанія надихає користувачів на прояв креативності. Творці нового сервісу вважають, що 6 секунд буде цілком достатньо, щоб виразити свою думку в «скороченій формі, як частина чогось більшого». Цю ідею вони і просувають. Дом Хаффман (Dom Hofmann), один із засновників і генеральний менеджер Vine, заявив: «Вони (шестисекундние відеоролики) як маленькі віконця, що дозволяють нам заглянути в людей, в суть об'єктів, ідей, які складають наше життя. Вони мінливі і нам здається, що ця якраз те, що робить їх такими особливими ».

З тих пір, як Twitter придбала Vine, вбудовування відео в повідомлення стало простою справою. Проте поки не ясно, як користувачі сервісу відреагують на шестисекундное обмеження тривалості. В даний час додаток Vine доступно користувачам iOS по всьому світу. Незабаром новий сервіс має дебютувати і на решті платформах.
                                                                                                                                                        rekllogo
reklamabuk

Останні ІТ новини

Нові підприємства в каталозі

1. Медичний Центр «Моя сім’я»
    Адреса: Рівенська, 5
    Телефон: 90-80-70,0951296643
2. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
3. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
4. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
5. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
Перейти в каталог
  • PSY виступить на інавгурації президента

    PSY виступить на інавгурації президента

    Репер Psy, що прославився завдяки пісні «Gangnam Style», виступить на інавгурації президента Південної Кореї Пак Кин Хе. Про це повідомляє Agence France-Presse з посиланням на прес-секретаря обраного президента.

  • Samsung представить новий водостійкий Galaxy

    Samsung представить новий водостійкий Galaxy

    Не чекаючи старту виставки MWC 2013, компанія Samsung анонсувала наступника «невбиваємого» Galaxy Xcover S5690,який отримав назву Galaxy Xcover 2. Так само, як і попередник, новинка відрізняється підвищеною стійкістю до несприятливого…

Клініка Оксфорд Медікал