gototopgototop

Яндекс посварився з Facebook через додаток

Facebook через всього декілька годин після анонса заблокував пошукове додаток «Яндекса», яке перевершує по функціональності недавно анонсовану власну функцію соцмережі Graph Search.

Адміністрація соціальної мережі Facebook заблокувала доступ додатка Wonder, випущеного «Яндексом» для iOS-пристроїв, до своїх даних, повідомляє TechCrunch із посиланням на блог проекту в Twitter. Додаток для американських користувачів було представлено 24 січня.

У «Яндексі»підтвердили поточну ситуацію: «Facebook заблокувала додаток Wonder. Ми маємо намір якомога швидше зв'язатися із Facebook, щоб дізнатися причину і знайти вихід з ситуації, що склалася ».

Пошуковий питання задається Wonder'у голосом або текстом.Відповіді на нього відображаються в додатку у вигляді добірок з горизонтальним скролінгом.


В даний час, повідомили в компанії, при спробі будь-якого користувача авторизуватися у своєму акаунті Facebook з додатка Wonder, видається повідомлення про помилку з проханням спробувати звернутися пізніше. «Користувачі, які встигли авторизуватися, як і раніше можуть задавати питання, однак дані в Facebook не оновлюються», - повідомили в «Яндексі».

Додаток Wonder також працює з сервісами Instagram (який, до речі, з 2012 р. належить Facebook), Foursqure і Twitter. З усіма ними жодних проблем не помічено - авторизація проходить, дані оновлюються.

У Twitter представники «Яндекса» повідомили про проблеми з доступом до даних Facebook через всього 4 години після того, як в компанії оголосили про випуск додатка. А ще через дві години доступ до даних був повністю перерваний.

Згідно з правилами використання Facebook розробниками додатків забороняється використовувати дані, отримані в мережі, в пошукових системах і каталогах без письмового дозволу керівництва компанії.

Однак в «Яндексі» стверджують, що вони не порушили це правило, тому що Wonder не є ні пошуковим "двіжком", ні каталогом.

«Wonder - це всього лише персональний асистент, який допомагає шукати і сортувати дані, пов'язані з аккаунтом конкретного користувача в соціальній мережі. На відміну від асистента, пошукова система займається індексацією величезного числа веб-сайтів, збирає відкриту інформацію та доступна будь-якому користувачеві інтернету, - говорять в "Яндексі". - Крім того, ми хочемо підкреслити, що Wonder працює в повній відповідності з користувацькими дозволами і не намагається отримувати дані, закриті налаштуваннями безпеки ».
                                                                                                                                                        rekllogo
reklamabuk

Останні ІТ новини

Нові підприємства в каталозі

1. Медичний Центр «Моя сім’я»
    Адреса: Рівенська, 5
    Телефон: 90-80-70,0951296643
2. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
3. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
4. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
5. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
Перейти в каталог
  • PSY виступить на інавгурації президента

    PSY виступить на інавгурації президента

    Репер Psy, що прославився завдяки пісні «Gangnam Style», виступить на інавгурації президента Південної Кореї Пак Кин Хе. Про це повідомляє Agence France-Presse з посиланням на прес-секретаря обраного президента.

  • Samsung представить новий водостійкий Galaxy

    Samsung представить новий водостійкий Galaxy

    Не чекаючи старту виставки MWC 2013, компанія Samsung анонсувала наступника «невбиваємого» Galaxy Xcover S5690,який отримав назву Galaxy Xcover 2. Так само, як і попередник, новинка відрізняється підвищеною стійкістю до несприятливого…

Клініка Оксфорд Медікал