gototopgototop

Власники IPhone надали перевагу картам від Google

Google Maps завантажили 10 млн разів за перші 48 годин

Google Maps завантажили 10 млн разів за перші 48 годин

Офіційний додаток Google Maps для iOS, що з'явилося у Apple App Store 13 грудня, став справжнім хітом інтернет-магазину. Згідно з даними Джеффа Хубера (Jeff Huber), старшого віце-президента Commerce & Local at Google, за перші дві доби додаток завантажили більше 10 млн разів. Серед охочиш завантажити карти від Google знайшлось чимало українських шанувальників продукції Apple, цьому не в останню чергу сприяють безлімітні тарифи на інтернет українських операторів.Наприклад компаніїї Киевстар тарифы якої є доволі привабливими для власників IPnone.

«Ми раді тому, як позитивно було сприйнято додаток Google Maps for iPhone по всьому світу, - написав Джефф Хубер на своїй сторінці в соціальній мережі Google+. - Вітаю команду картографів з визнанням її напруженого і важкої праці, витраченого на підготовку цього релізу».

Станом на понеділок додаток Google Maps є лідером серед безкоштовних додатків для iOS в Apple App Store. На четвертому місці за популярністю знаходиться Google YouTube. Нагадаємо, що з виходом у вересні наступної версії ОС iOS 6 компанія Apple вирішила відмовитися як від Google Maps, так і YouTube, замінивши Google Maps власним картографічним сервісом Apple iOS 6 Maps, що викликав чимало нарікань.
Як вважають експерти, вихід Google Maps for iOS має для Apple свої плюси і мінуси. Позитивною стороною є те, що користувачі тепер мають альтернативні варіанти картографічних сервісів для платформи. З іншого боку, негативний прийом Apple iOS 6 Maps завдав, звичайно ж, певний збиток репутації компанії.


Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo

Останні ІТ новини

Нові підприємства в каталозі

1. Медичний Центр «Моя сім’я»
    Адреса: Рівенська, 5
    Телефон: 90-80-70,0951296643
2. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
3. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
4. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
5. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
Перейти в каталог
  • Бредшоу не вразила прихильників свої гардеробом

    Бредшоу не вразила прихильників свої гардеробом

    По гардеробу Керрі Бредшоу в серіалі і фільмах «Секс у великому місті» вивчали актуальні модні тенденції дівчата у всьому світі. Чи повториться ситуація з нарядами юної Керрі у виконанні Анни-Софії…

Клініка Оксфорд Медікал