gototopgototop
 Зараз актуально:  Де в Чернівцях зробити якісний сайт?

Останні цікавинки

АвтоВАЗ втратив лідерство на Україні

Вперше за 40-річну історію продажів «АвтоВАЗу» в Україні марка Lada поступилася лідерством на ринку.

У минулому році українці купили 19718 вазовских автомобілів - на 30,7% менше, ніж роком раніше, свідчать дані Асоціації автовиробників України «Укравтопром». Як пояснюють у прес-центрі «АвтоВАЗу», на зниження продажів автомобілів Lada в Україні вплинуло, в першу чергу, скорочення модельного ряду.

«У 2012 році з українського ринку пішли такі« ветерани », як« класика »Lada 2107 і перше передньопривідне сімейство Lada 21093/21099. Фактично проект по збірці ВАЗівських моделей в Україні під брендом Lada згорнутий. Моделі «десятого» сімейства, що збираються в Черкасах.

Поки ж сімейство Lada Samara II залишається безумовним бестселером «АвтоВАЗу» в Україні. Згідно з даними, отриманими в «Укравтопромі», за 2012 українці купили 7758 автомобілів цієї моделі, що складає близько 40% в обсязі реалізації марки Lada. Причому найбільшим попитом користується седан Lada 2115 Samara - його вибрали 4745 покупців. «Популярність Lada 2115 Samara формувалася роками і обумовлена тим, що попередницями цієї моделі були всім відомі« дев'ятки », знамениті своїми достоїнствами - високодинамічні швидкісні якості, хорошою керованістю і стійкістю на різних типах доріг».Щоб краще відточити свою керованість цих машин, можна сходити на картинг в Москве що знаходиться в межах ТТК.

На другому місці по популярності йде Lada Priora - продажу флагманського сімейства за підсумками 2012 року складе 4794 автомобіля, з них 2377 машини - це універсал Lada 2171 Priora. Для порівняння, на російському ринку найбільш продаваною Priora є седан. 

Замикає «трійку» українських бестселерів «АвтоВАЗу» позашляховик Lada 4x4, який у минулому році розійшовся тиражем 3180 екземплярів, з урахуванням п'ятидверних версій. 

Що стосується планів на 2013 рік, «АвтоВАЗ» розраховує повернути втрачені в минулому році позиції на українському ринку. Як заявили в прес-центрі підприємства, негативна тенденція буде змінена після початку поставок в Україну нових комплектацій Lada Granta - з «автоматом» і у версії «люкс», і в подальшому - також Lada Largus і нової Lada Kalina.


                                                                                                                                                        rekllogo
reklamabuk
Клініка Оксфорд Медікал