gototopgototop
cherrut1111
На 19:00 Тягнучка на вул. Комарова

Як пережити переїзд в інше місто?

vkontaktesmall facebanntweetti
Готуємо сім'ю до переїзду

Готуємо сім'ю до переїзду

Багато людей хоча б раз у житті переїжджали в інше місто. Одних змушують на цей крок склалися обставини, інші - прагнуть до нових висот, мріючи про перспективи кар'єрного росту і можливостях особистого розвитку.

Але які б причини ні лежали в основі цього непростого рішення, всі мігранти проходять через досить клопіткий і часто психологічно болісний проце, важливою частиною якого є перевезення всіх речей, для цього обов'язково знадобляться услуги грузоперевозок. Адже реальність далеко не завжди відповідає нашим очікуванням, і перші труднощі можуть значною мірою зменшити оптимізм і привести до зневіри і навіть депресії. У такій ситуації важливо взяти себе в руки і допомогти собі і своїм близьким знайти якомога більше позитивних моментів у навколишньому світі.

І так, що потрібно зробити, щоб все пройшло плавно та комфортно:

1 крок
На самому видному місці повісьте список всіх (навіть найменших) плюсів, які ви сподіваєтеся отримати, проживаючи в новому місті. Це і може бути і ваша реалізація в улюбленій справі, і цікаві знайомства, і високий дохід, що дає можливість подорожувати, і багато-багато іншого. Почастіше перечитуйте написане! Так вам буде легше зберігати позитивний настрій і рухатися до намічених цілей!

2 крок
Оточіть себе улюбленими речами, які ви привезли з дому. Вони допоможуть створити затишок на новому місці, повернуть відчуття комфорту і надійності.

3 крок
Частіше телефонуйте рідним, зберігайте зв'язок з друзями. Їх підтримка допоможе впоратися з неприємностями і зарядить вас бадьорістю і позитивом.

4 крок
Досить складно переживають переїзд діти. У період адаптації вони особливо потребують уваги і турботи. Обов'язково залучайте дитину до облаштування нового житла. Це допоможе їй усвідомити свою значимість і більш радісно відчувати зміни. Також дуже важливо зберегти звичний режим дня малюка, показати йому нові місця, допомогти обзавестися друзями.


Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo
                                                                    rekllogo

Опитування

На сайті потрібні "метеокарти" Буковини?
 

Останні цікавинки