gototopgototop
На 13:00 Затор на вул. Винниченка та далі по Кармелюка   
                                                                                                                                                                    rekllogobaner18

Пасажири поїзда Київ-Сімферополь ледь не задихнулися через згорілого компресора

vkontaktesmall facebanntweetti
Горів компресор

Горів компресор

Пасажири розповіли, що відчули запах гару ще в Києві, коли сідали в поїзд.

Пасажири одного з вагонів фірмового поїзда Київ - Сімферополь по дорозі ледь не задихнулися, повідомляється в сюжеті ТСН.

Пасажири розповіли, що відчули запах гару ще в Києві, коли сідали в поїзд. Тоді людей заспокоїли - мовляв, нічого страшного, просто згорів компресор у вбиральні.

У третьому вагоні довелося відкрити всі вікна. "Чад був такий, що, чесно кажучи, стало дерти в горлі і виникли головні болі", - згадала пасажирка Оксана Білецька. Інший пасажир розповів, як провідники знали, що щось згоріло, але нічого не могли вдіяти. "Ми до годин трьох зовсім не спали, двом жінкам стало погано", - повідомив Роман Коротенко, який їхав у злощасному вагоні. У пані Катерини різко підскочив тиск, аж до двохсот. Довелося викликати швидку і затримати поїзд. Жінка переконана, що захворіла через духоту, хоча вікна були відкриті, і люди всю ніч мерзли. "Воно ж могло далі тліти, можна було взагалі всім не прокинутися насправді", - припускає Коротенко.

Ситуація доволі не однозначна, оскільки якби залізниця була не державною організацією, то їй довелось б шукати спеціалістів з ликвидации предприятий.

Провідниця вагону і керівник поїзда не дуже зраділи журналістам.

Конфлікт, за словами начальника поїзда, надуманий. Мовляв, окремі пасажири занадто драматизують ситуацію. "Там нічого страшного ... Те, що там компресор згорів, і все. Але не було чим міняти його. Ну ось пояснили все, а там одна жінка стала піднімати шум ", - поскаржився керівник поїзда Кудрат Кудратов. Замінити вагон перед відправленням, нібито, також можливості не було.

"Як замінити, якщо вони не могли ремонтувати, хто мені буде міняти цей вагон. Я викликав швидку, тримав поїзд 24 хвилини, ще за це мені голову знімуть", - скаржиться Кудратов. Однак пасажири вагону вимагають з'ясувати, хто отруїв їх подорож, і вже написали колективну скаргу.


                                                                                                                                                        rekllogo

Опитування

На сайті потрібна інформація про "пробки" в Чернівцях?
 

Останні цікавинки