gototopgototop
На 20:00 Проїзд дорогами міста вільний   За вікном +8, хмарно.
                                                                                                                                                                    rekllogobaner18

Вчені відкрили гени, що відповідають за риси і форму обличчя

vkontaktesmall facebanntweetti
probirku

probirku

Міжнародна команда вчених відкрила п'ять генів, відповідальних за морфологію обличчя, його характерні риси та особливості, йдеться в публікації журналу PLOS Genetics.

Дослідження під егідою International Visible Trait Genetics (VisiGen) Consortium полягало у вивченні знімків магнітно-резонансної томографії (МРТ) мозку добровольців і їх фотографічних портретів, щоб створити карту "відправних точок" на обличчі і орієнтуватися при визначенні відстаней між ними.

Потім дослідники застосували геном-асоційований підхід у майже 10 тисяч осіб, з незалежними повтореннями, щоб виявити варіанти ДНК, залучені у формування обличчя.

Як з'ясувалося в ході дослідження, три з п'яти встановлених генів раніше вже були зафіксовані як такі, що беруть участь у розвитку і хворобах скелета, включаючи хребет і черепно-лицьовий відділ.

Серед цих трьох генів один вже був встановлений як такий, що бере участь в морфології обличчя, що було зазначено в дослідженні на дітях на початку 2012 року. Автори відзначають, що два інші гени потенційно представляють двох нових гравців у молекулярних мережах, керуючих формуванням обличчя.

Нагадаємо, нещодавно голландські вчені навчили комп'ютерну програму визначати вік і настрій людей за допомогою бази даних, що містить відеозаписи усміхнених людей, а також з'ясували, що усміхнена людина виглядає молодшою, але тільки коли вона старша 40 років.

Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo
                                                                    rekllogo

Опитування

На сайті потрібна інформація про "пробки" в Чернівцях?
 

Останні цікавинки