Середа, 14 August 2013
04:00:13

Всі цікаві новини

Туристичні вказівники в Криму будуть без української

У Криму до курортного сезону 2014 будуть встановлені близько півтори тисячі нових інформаційних покажчиків для туристів. Про це повідомляється на сайті уряду автономії. При цьому написи на покажчиках будуть російською та англійською мовами.

Детальніше...

Як поєднати роботу та сім'ю, поради міліардерки

компліментБізнес-леді Іванка Трамп поділилася своїм секретом успіху з працюючими мамами. 31-річна дочка мільярдера Дональда Трампа, успішна ділова жінка і за сумісництвом мама, розповіла, як їй вдається одночасно заробляти мільйони і виховувати дітей.

Детальніше...

Топ-6 видів найкориснішої олії

Олія необхідна людині не лише як складова приготування страв, але й як важливе джерело жирних кислот та різноманітних вітамінів. Крім того, вченими доведено, що вживання олії підвищує імунітет, позитивно впливає на нервову систему, мозок та стан шкіри. 

Детальніше...

Чи можлива дружба між чоловіком та жінкою?

Це питання досліджують психологи, цій темі присвячують книги і фільми. Чи можуть хлопець і дівчина бути друзями? Немає відповіді.

Детальніше...

Сім правил для позитивної людини

Можливо, виконуючи ці вправи, ви й не обзаведетеся зоряної харизмою, але люди напевно до вас потягнуться. Головне - дійте планомірно і працюйте над собою день від дня.

Детальніше...

Модные цветовые решения 2013 года

В текущем 2013-м году самые знаменитые дизайнеры мира рекомендуют модницам устремить все свое внимание на яркие цветовые решения. Однако при этом не следует перебарщивать: яркие – не значит кричащие. Даже в зимнее время года красочные цветовые гаммы приветствуются. В этом году вовсе необязательно пытаться выглядеть под стать серым и мрачным улицам!

Детальніше...

Російська культура: масовість, розваги та деградація

Зараз у Росії можна почути розмови про новe мову, літературу, що відображає сьогоднішній день, про мистецтво, зміну старого, що віджив свій вік одягу. Однак нове аж ніяк не має на увазі сходження, рух, що зводять до вершини, часто воно веде в протилежний бік. 

Детальніше...

Отдых в Кабардинке

отдых в кабардинкеКурортный поселок Кабардинка находится на берегу Цемесской бухты в пятнадцати километрах от Геленджика. С северной стороны поселок окружен отрогами горного Маркотхского хребта. Данный район принято считать самым комфортным (в плане условий климата) среди всех регионов Черноморского побережья Краснодарского края. В поселке Кабардинка низкая влажность, максимальное количество солнечных дней в году. Пляжный сезон длится с мая по октябрь.

Детальніше...

Новини партнерів

RizVN Login